Oras

Oras w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Oras w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Finanse

O firmie Oras

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

Oras radzi jak zachować czystość baterii

Oras radzi jak zachować czystość baterii

2012-12-18 13:10:00

To mieszkanie jest dla nas a nie my dla mieszkania. Często powtarzamy sobie to zdanie, zwłaszcza w ferworze sprzątania. Łazienka i kuchnia są to te miejsca w których najtrudniej utrzymać porządek, ze względu na ich bardzo często użytkowanie. Jaką baterię wybrać, żeby brud się na niej nie osadzał? Jak pielęgnować krany, żeby służyły nam jak najdłużej i lśniły czystością? Eksperci firmy Oras przedstawiają kilka wskazówek, które ułatwią nam dbanie o czystość baterii.
 

czytaj więcej
Nowoczesne baterie bezdotykowe pomagają nam dbać o higienę rąk

Nowoczesne baterie bezdotykowe pomagają nam dbać o higienę rąk

2012-11-29 12:32:00

W ocenie lekarzy i mikrobiologów dokładne mycie rąk przez 30 sekund może całkowicie usunąć drobnoustroje z naszych dłoni i zmniejszyć o połowę liczbę zatruć pokarmowych i prawie o jedną trzecią liczbę zakażeń wirusowych. Chociaż wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest higiena rąk, nie zawsze wykorzystujemy tę wiedzę w praktyce. Bezdotykowe baterie firmy Oras pomagają nam dodatkowo poprawić poziom higieny rąk.

czytaj więcej
Nowy Oras Apollo zamienia nawet minimalną ilość wody w obfity prysznic

Nowy Oras Apollo zamienia nawet minimalną ilość wody w obfity prysznic

2012-11-14 14:53:00

Obecnie coraz więcej ludzi myśli o ekologicznym, racjonalnym zużyciu wody. Opłaty za wodę i ścieki są bardzo wysokie i wciąż rosną. Również koszty energii, niezbędnej do podgrzania wykorzystywanej wody pochłaniają bardzo dużą część wydatków w gospodarstwach domowych. W przypadku prywatnych domów i mieszkań najwięcej można zaoszczędzić na kąpielach. I wcale nie chodzi tutaj o rezygnację z codziennej higieny.

czytaj więcej
Oras: Nowoczesne baterie dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych

Oras: Nowoczesne baterie dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych

2012-10-29 16:56:00

Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z tradycyjnych sprzętów codziennego użytku. Jednak aby ułatwić im codzienne czynności warto dostosować przedmioty do potrzeb niepełnosprawnych. Dlatego firma Oras, wychodząc na przeciw potrzebom niepełnosprawnych przedstawia rozwiązania, które ułatwią codzienną higienę oraz korzystanie ze zlewu w kuchni.

czytaj więcej
Woda w Polsce: przyczyniamy się do suszy tak samo jak brak opadów

Woda w Polsce: przyczyniamy się do suszy tak samo jak brak opadów

2012-10-16 15:00:00

Temat wody w Polsce jest poruszany bardzo rzadko - zazwyczaj przy okazji powodzi lub dotkliwych dla rolnictwa susz. Jest to jednak zagadnienie, które dotyczy każdego z nas i dotyka naszego codziennego życia. Zasoby świeżej wody w Polsce wynoszą zaledwie 1 700 m³ na jednego mieszkańca. Dla porównania w Finlandii jest to 20 700 m³ na osobę. Dodatkowo w ciągu najbliższych lat ceny wody w niektórych miejscowościach mogą wzrosnąć o 400%. Jak wynika z raportu firmy Oras, światowego lidera w dziedzinie produkcji ekologicznej armatury, do obecnego deficytu wody przyczyniamy się my sami, tak samo jak brak opadów.
 

czytaj więcej
Oras - rączka Bidetta twój pomocnik w walce z jesienną słotą

Oras - rączka Bidetta twój pomocnik w walce z jesienną słotą

2012-10-02 13:25:00

Rączka Bidetta to nie tylko zgrabny dodatek do baterii łazienkowej. Kiedy mamy do zaaranżowania małą przestrzeń łazienki może się ona stać naszym funkcjonalnym i wygodnym sojusznikiem w walce z towarzyszącym jesiennej aurze błotem. Bateria umywalkowa z Bidettą z powodzeniem może zastąpić bidet i spełnić wiele praktycznych funkcji. Firma Oras podpowiada jak wykorzystać jej wszystkie zalety.
 

czytaj więcej
Oszczędzanie wody w hotelu - baterie Oras

Oszczędzanie wody w hotelu - baterie Oras

2012-09-13 20:00:00

Zmorą hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych a także campingów są wczasowicze, którzy poza domem zapominają o konieczności oszczędzania wody. Rozwiązaniem są inteligentne baterie Oras, które dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom pomagają oszczędzać wodę, bez konieczności myślenia o tym. Jest to odpowiedź na problemy właścicieli miejsc noclegowych ze zbyt dużymi rachunkami za wodę. Jednocześnie rozwiązanie to nie wpływa w żaden sposób na komfort codziennej higieny gości hotelowych.

czytaj więcej
Perlator - podstawa przy oszczędzaniu wody

Perlator - podstawa przy oszczędzaniu wody

2012-09-03 16:36:00

Wodooszczędna końcówka na kran, nazywana perlatorem, to najprostsza i najbardziej podstawowa forma oszczędzania wody, energii niezbędnej na jej ogrzanie, a także pieniędzy. Zamocowana na końcu wylewki siatka o drobnych oczkach napowietrza wodę i dzięki temu ogranicza jej zużycie nawet o kilkadziesiąt procent. Firma Oras radzi na co zwrócić uwagę przy wyborze perlatora oraz przedstawia alternatywne rozwiązania pomagające w oszczędzaniu wody.

czytaj więcej
Czy Polacy są eko - raport firmy Oras

Czy Polacy są eko - raport firmy Oras

2012-08-23 11:25:00

Moda na ekologię jest już w Polsce obecna od kilkunastu lat. Czy jest to nadal tylko modne
i nadużywane hasło, czy jednak idą za nim zmiany w naszych postawach i codziennych przyzwyczajeniach? Firma Oras, lider w projektowaniu i produkcji ekologicznej armatury, zbadała w jaki sposób Polacy na co dzień oszczędzają wodę w swoich domach.

czytaj więcej
Kuchenne gadżety - łatwiejsze obcowanie ze zlewem

Kuchenne gadżety - łatwiejsze obcowanie ze zlewem

2012-07-31 15:25:00

Kuchenne zmagania, bez względu na to, czy jest się pasjonatem gotowania, czy też amatorem przypalającym wodę na herbatę, kończą się zawsze tym samym - bałaganem. Z pomocą w walce z tym codziennym kuchennym chaosem może przyjść nam nowoczesna armatura wyposażona w funkcjonalne rozwiązania. Najwyższy czas, żeby ułatwić sobie życie przy zlewie!

czytaj więcej
< 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P