Oras

Oras w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Oras w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Finanse

O firmie Oras

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

Oras : Nowa bateria kuchenna Optima

Oras : Nowa bateria kuchenna Optima

2013-08-13 13:00:00

Baterie Oras Optima mają coś nowego, inteligentnego, coś dodatkowego - są czymś więcej niż tylko bateriami. Inteligentne funkcje sprawiają, że korzystanie z baterii nigdy wcześniej nie było prostsze, bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne.

czytaj więcej
Oras: Łazienka glamour czy mat?

Oras: Łazienka glamour czy mat?

2013-05-23 10:06:00

Wnętrze łazienki, jak wszystkie inne pomieszczenia w domu oddaje duszę właściciela. Czasem trudno jednak zdecydować się na konkretne rozwiązania. W pierwszej kolejności trzeba więc odpowiedzieć na pytanie: czy bliższa jest nam sprzyjającą wyciszeniu naturalność i prostota, czy chcemy, by łazienka przypominała ekskluzywny salon kąpielowy, w którym choć przez chwilę poczujemy się jak prawdziwe gwiazdy? A co zrobić jeśli lubimy spokojne tony, ale podoba nam się też styl glamour?

czytaj więcej
Porządki na wiosnę:  jak ułatwić sobie pracę w domu i ogrodzie?

Porządki na wiosnę: jak ułatwić sobie pracę w domu i ogrodzie?

2013-04-24 08:27:00

Kwiecień i maj to czas intensywnych prac w ogrodzie, na tarasie, czy wokół domu. Z zapałem bierzemy się za kopanie, sadzenie, i inne prace związane z zielenią. Wiosenną odmianę przechodzą też nasze domy i mieszkania. Pierwsze promienie słońca zachęcają do ruchu i odświeżenia przestrzeni wokół nas. Do wielu zadań używamy wody. Eksperci Oras podpowiadają jak korzystać z niej oszczędnie, a jednocześnie ułatwić sobie wykonywanie wiosennych obowiązków?

czytaj więcej
22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi:  Co zrobić, by zmniejszyć zużycie wody w naszej rodzinie

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi: Co zrobić, by zmniejszyć zużycie wody w naszej rodzinie

2013-04-22 10:25:00

Prysznic zamiast kąpieli, naprawa cieknących kranów i zakręcenie armatury podczas mycia zębów - to podstawowe zasady oszczędzania wody znane od lat. Pora na drugi krok w oszczędzaniu wody. Eksperci Oras podpowiadają jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania techniczne, by zmniejszyć zużycie wody.

czytaj więcej
Oras sprawdziła jak Polacy korzystają z wody i czy nauczyliśmy się ją oszczędzać?

Oras sprawdziła jak Polacy korzystają z wody i czy nauczyliśmy się ją oszczędzać?

2013-03-21 12:27:00

W najbliższy piątek, 22 marca, po raz kolejny obchodzić będziemy Światowy Dzień Wody. Problem dostępu do wody pitnej staje się jednym z najbardziej palących tematów w skali globu. ONZ szacuje, że już za 2 lata na brak wody pitnej narzekać będzie połowa ludzkości. W Europie zachodniej wodę oszczędza się od lat. Polacy powoli uczą się racjonalnie ją zużywać, ale mamy tu jeszcze wiele do nadrobienia.

czytaj więcej
Oras: Ruszył konkurs „Łazienka z moich marzeń"

Oras: Ruszył konkurs „Łazienka z moich marzeń"

2013-03-18 09:27:00

Oras, producent  armatury ogłosił konkurs. Wszyscy, którzy zechcą pochwalić się swoim pomysłem na wymarzoną łazienkę mogą wygrać nowoczesną baterię umywalkową Oras Cubista oraz inne nagrody.

czytaj więcej
Oras - najbardzie eko prom na świecie z inteligentną armaturą

Oras - najbardzie eko prom na świecie z inteligentną armaturą

2013-03-08 20:00:00

Inteligentne, oszczędzające wodę baterie marki Oras znalazły się w wyposażeniu łazienek najbardziej ekologicznego promu na świecie - M/S Viking Grace. Luksusowy statek od stycznia pływa po Morzu Bałtyckim. Goście mają zapewniony komfortowy wypoczynek dzięki nowinkom technologicznym. Prom jest cały dosłownie „naszpikowany” najnowocześniejsza technologią.

czytaj więcej
Tytuł Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

Tytuł Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

2013-02-22 10:45:00

Kapituła konkursu, składająca się z ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. doceniła firmę Oras m.in. za skuteczną realizację polityki jakości i ochrony środowiska oraz wysoki stopień zaangażowania w działalność pro środowiskową. Tytuł Jakość Roku przyznawany jest od 2006 roku. Oras jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji inteligentnej armatury łączącej ekologię, funkcjonalność i nowoczesny design.

czytaj więcej
Oras Eterna z rączką natrysku Oras Natura - zestaw który oszczędza za nas

Oras Eterna z rączką natrysku Oras Natura - zestaw który oszczędza za nas

2013-01-25 14:38:00

Zamiana codziennych kąpieli w wannie na prysznic jest pierwszym krokiem ku oszczędnościom na rachunkach za wodę. Możemy jednak pójść o krok dalej. Montaż termostatycznej baterii Oras Eterna w zestawie z rączką natrysku Oras Natura pomoże nam zmniejszyć zużycie wody o 50%. Gdy zaufamy wbudowanemu w baterię przyciskowi EcoLed i ograniczymy czas trwania prysznica.
 

czytaj więcej
Oras

Konsumenci potwierdzają trend - baterie bezdotykowe przyszłością rynku

2013-01-05 16:07:00

Wzrost sprzedaży baterii bezdotykowych był jednym z najbardziej widocznych trendów na rynku armatury w 2012 roku. Osoby prywatne i deweloperzy dostrzegli potrzebę bardziej ekologicznego i ekonomicznego zużywania wody, które dzięki inteligentnym bateriom staje się łatwiejsze. Według danych firmy Oras, lidera w produkcji baterii sterowanych elektronicznym sensorem, ich sprzedaż wzrosła w minionym roku o 16 proc.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P