Oras

Oras w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Oras w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Finanse

O firmie Oras

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

Oras doceniony za ekologię i jakość

Oras doceniony za ekologię i jakość

2014-02-19 11:23:00

Firma Oras została wyróżniona nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii Ekologia za linię inteligentnej armatury Optima. Jury konkursu, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji i Politechniki Częstochowskiej docenili najnowsze baterie marki Oras, które pozwalają użytkownikom łatwo zmniejszyć zużycie wody.

czytaj więcej
Oras nagrodzony za ekologię i jakość produkowanej armatury

Oras nagrodzony za ekologię i jakość produkowanej armatury

2014-02-19 11:08:00

Oras został wyróżniony nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii Ekologia za linię inteligentnej armatury Optima. Jury konkursu, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji i Politechniki Częstochowskiej docenili najnowsze baterie marki Oras, które pozwalają użytkownikom łatwo zmniejszyć zużycie wody.

czytaj więcej
Gadżety w kuchennych kranach od Oras

Gadżety w kuchennych kranach od Oras

2014-01-29 11:59:00

Nowoczesne elektroniczne gadżety i funkcjonalne udogodnienia wkroczyły do naszego życia na stałe. Także do kuchni. Korzystamy ze zmywarek, blenderów, automatycznych funkcji wyłączania piekarnika i kuchenki. Także odpowiednio zaprojektowana armatura kuchenna może ułatwić prace. Jakich przydatnych rozwiązań powinniśmy szukać? Są to m.in. elektroniczne wyświetlacze temperatury wody, wyciągane wylewki, dodatkowe szczotki lub inteligentne sterowanie wodą.

czytaj więcej
Sauna w domu: dlaczego warto, i jak ją urządzić?

Sauna w domu: dlaczego warto, i jak ją urządzić?

2013-12-31 11:21:00

Sauny parowe, suche, czy te na podczerwień, cieszą się nieustającą popularnością od wielu lat. W Finlandii sauna jest stałym elementem wyposażenia domów. Ale jej zalety chętnie doceniają też Polacy, szczególnie gdy za oknem zimowe chłody. Sauna ma dobroczynny wpływ na zdrowie, coraz częściej stawia się je więc na działkach i montuje w domach. By w pełni korzystać z dobrodziejstw kąpieli cieplnych, warto wiedzieć jak prawidłowo przystosować pomieszczenie i przeprowadzić cały zabieg.

czytaj więcej
Oras ma nowe rozwiązania do budynków  starających się o ekologiczne certyfikaty

Oras ma nowe rozwiązania do budynków starających się o ekologiczne certyfikaty

2013-11-29 11:53:00

Eko budownictwo rozwija się w Polsce w ostatnich latach bardzo silnie, i to nie tylko na rynku domów prywatnych, ale w dużej mierze także w segmencie obiektów komercyjnych. Pewnym wyznacznikiem tego na ile nasze rodzime budynki są zielone jest fakt, że funkcjonuje u nas kilka systemów ekologicznej certyfikacji obiektów. Od najpopularniejszych jak amerykański LEED i brytyjski BREEAM, po mniej popularne jak niemiecki DGNB czy szwajcarski Minergie-P. Początkowo fala zielonego budownictwa objęła nowoczesne biurowce. Dziś coraz więcej ekologicznych obiektów powstaje też w segmencie centrów handlowych, hoteli, czy innych budynków użyteczności publicznej jak urzędy, muzea, centra kultury.

czytaj więcej
Inteligenta armatura do kuchni (wideo)

Inteligenta armatura do kuchni (wideo)

2013-10-28 16:31:00

Firma Oras wprowadziła do sprzedaży nowy model baterii kuchennej. Stojąca bateria z linii inteligentnej armatury Oras Optima ma dwa sposoby uruchamiania wody - klasyczny poprzez uchwyty i bezdotykowy, działający za pomocą elektronicznego sensora. Dostępna również w modelu z wyświetlaczem pokazującym temperaturę wody.

czytaj więcej
Nowa deszczownica Oras Eterna

Nowa deszczownica Oras Eterna

2013-10-15 11:33:00

Nowa deszczownica Oras Eterna dzięki swoim funkcjom i zastosowanym materiałom to unikalny projekt natrysku. Innowacyjna technologia zastosowana w nowej deszczownicy Oras Eterna reprezentuje absolutnie to co najlepsze w branży.

czytaj więcej
Oras przejmie firmę Hansa od IK Investment Partners

Oras przejmie firmę Hansa od IK Investment Partners

2013-09-19 11:26:00

Fundusz IK2007 Fund firmy IK Investment Partners („IK”) zgodził się sprzedać firmę Hansa Metallwerke AG („Hansa”), jednego z przodujących dostawców armatury sanitarnej Grupie Oras, liderowi branży w Europie Północnej. Transakcja ma zostać zawarta do końca września 2013 roku.

czytaj więcej
Oras: Bateria natryskowa z deszczownicą

Oras: Bateria natryskowa z deszczownicą

2013-09-10 13:11:00

Ciesz się prysznicem tak łagodnym jak najdelikatniejszy deszcz. Praktyczną rączkę natrysku, eleganckie wzornictwo i przemyślane funkcje dostajesz w standardzie.Wyjątkowo szeroka głowica natryskowa zapewnia szeroki strumień wody. Czy masz ochotę na łagodny i relaksujący strumień wody? Wolisz zwykły, odświeżający prysznic? A może ekologiczną i delikatną mgiełkę? Decyzja należy do Ciebie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, Twoja kąpiel będzie odświeżającym i relaksującym przeżyciem. Rączka może być umieszczona na drążku lub uchwycie ściennym.

czytaj więcej
Oras: Bateria natryskowa Optima z zestawem natryskowym

Oras: Bateria natryskowa Optima z zestawem natryskowym

2013-09-10 13:00:00

Prostota kąpieli dzięki termostatycznej baterii natryskowej i zestawowi natryskowemu.Ta termostatyczna bateria to eleganckie i inteligentne rozwiązanie do Twojej łazienki. Jej wzornictwo to zachwyt dla oczu i dłoni. Zaokrąglone kształty baterii umożliwiają swobodny odpływ wody, dzięki czemu jej powierzchnia jest zawsze czysta.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P