Enix

Enix w dziele łazienka

Inne Wyposażenie

Enix w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody
Grzejniki z pomysłem

Grzejniki z pomysłem

2014-12-08 12:35:00

Grzejniki o interesującej konstrukcji wyeksponowane w salonach, holach czy łazienkach są dziś prawdziwą ozdobą pomieszczeń. Doskonale komponują się z aranżacją wnętrza, przyciągając naszą uwagę swą oryginalną formą i barwą.

czytaj więcej
Ogrzewanie to podstawa- TREND - grzejnik łazienkowy

Ogrzewanie to podstawa- TREND - grzejnik łazienkowy

2014-11-20 12:40:00

W nowoczesnym, przestronnym salonie łazienkowym na pewno nie zabraknie dużej wanny, przestronnej kabiny, lustra i funkcjonalnych mebli. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia salonów kąpielowych jest - grzejnik, który musi sprostać wysokim wymaganiom. Oprócz ogrzewania łazienki często służy również do suszenia ręczników. Powinien zapewniać komfortową temperaturę we wnętrzu, pasować do stylu łazienki i przede wszystkim zdobić wnętrze.
 

czytaj więcej
Hiacynt w łazience?

Hiacynt w łazience?

2014-10-01 09:47:00

Różowe, fioletowe, czerwone, niebieskie czy białe ozdabiają niejeden przydomowy ogród i działkę. Charakterystyczny zapach hiacyntów jednym wydaje się wspaniały, innym nazbyt intensywny. Ale raczej nikt nie ma wątpliwości, iż rośliny te w sposób wyraźny wyróżniają się z otoczenia, będąc jego doskonałą ozdobą. I zapewne ze względu na tę cechę łazienkowy grzejnik firmy ENIX otrzymał nazwę Hiacynt.

czytaj więcej
Minimalistyczny Boston

Minimalistyczny Boston

2014-09-22 16:18:00

Nowoczesna łazienka nie bywa dziś nadmiernie przeładowana ilością sprzętów i dekoracji. Przestronna i wygodna niejednokrotnie pełni rolę domowego SPA, w którym czas płynie inaczej, znacznie wolniej, zezwalając nam na relaks i regenerację sił. Często kąpielom towarzyszą dodatkowe sprzyjające odpoczynkowi akcesoria takie, jak aromaterapeutyczne olejki czy wyciszająca muzyka. Bo współczesna łazienka to już nie tylko miejsce codziennej toalety, ale również „źródło energii” dla wyczerpanych codziennością domowników, pomieszczenie do którego chętnie się powraca, które pełni rolę oazy ciszy. Właśnie z tego powodu znajdujące się tu sprzęty powinny dobrze oddziaływać na nasze zmysły. Jest wśród nich oczywiście łazienkowy grzejnik. Interesującą propozycją do urządzonej w minimalistycznym stylu łazienki będzie na pewno Boston - elegancki grzejnik firmy Enix.

czytaj więcej
Dekoracyjne i funkcjonalne wieszaki grzejnikowe

Dekoracyjne i funkcjonalne wieszaki grzejnikowe

2014-08-28 12:27:00

Imponująco rozwijająca się sfera techniki na potrzeby gospodarstwa domowego idzie w parze z wdrażaniem w niej rozwiązań mających cechy dobrego designu, które mogą być z powodzeniem eksponowane w eleganckim wnętrzu. Bogata oferta rynkowa grzejników daje nawet wymagającemu klientowi możliwość wyboru podyktowanego względami nie tylko pragmatycznymi, ale i estetycznymi. Wśród akcesoriów podnoszących ich efektywność i atrakcyjność na szczególną uwagę zasługują wieszaki.

czytaj więcej
FLEXI - grzejnik do małych łazienek. Nowość

FLEXI - grzejnik do małych łazienek. Nowość

2014-07-28 17:08:00

Popularne dziś mieszkania o małym metrażu wymagają specjalnych mebli i wszelkiego rodzaju sprzętów, które nie tylko będą użyteczne, niejednokrotnie również wielofunkcyjne, ale także zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskiego designu. Zapewne dlatego cenione są wszystkie elementy wyposażenia, odznaczające się oryginalnymi rozwiązaniami technologicznymi i elegancką linią wzorniczą. Takim urządzeniem jest Flexi, najnowszy grzejnik do łazienki firmy Enix.

czytaj więcej
Grzejniki ENIX rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR 2014

Grzejniki ENIX rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR 2014

2014-06-25 14:00:00

LIBRA AUDIO i MANGO LIGHT w wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu rynku przeszły pozytywnie pierwszy etap oceny wzorniczej i tym samym zakwalifikowały się do tegorocznej edycji konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku DOBRY WZÓR 2014.

czytaj więcej
Enix: Lustro w grzejniku - Rama LUX

Enix: Lustro w grzejniku - Rama LUX

2014-06-11 12:55:00

Do niezbędnych elementów wyposażenia należą grzejniki zapewniające domownikom komfort cieplny. W bogatej ofercie rynkowej możemy znaleźć odpowiednio dobrane do aranżacji naszego domu kaloryfery o pięknych i interesujących kształtach. W gronie takich grzejników jest Libra Audio firmy ENIX - połączenie grzejnika z głośnikiem oraz dekoracyjny grzejnik z oświetleniem Mango Light. Do tej oryginalnej kolekcji dołączył ostatnio grzejnik Rama LUX, który nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale również pełni funkcję gustownego i praktycznego lustra.

czytaj więcej
Lustro w grzejniku? Rama LUX - nowość od Enix

Lustro w grzejniku? Rama LUX - nowość od Enix

2014-06-11 12:50:00

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić mieszkanie bez mebli i ważnych sprzętów użytkowych takich jak lodówka, kuchenka, pralka czy armatura łazienkowa i kuchenna. Mają one być nie tylko funkcjonalne, ale powinny również ozdabiać poszczególne wnętrza oraz dobrze komponować się z panującym w nich stylem i kolorystyką.

czytaj więcej
Trel i Tales - nowe grzejniki od firmy Enix!

Trel i Tales - nowe grzejniki od firmy Enix!

2014-05-19 14:22:00

Linia Dekoracyjna ENIX wzbogaciła się o nowe, atrakcyjne grzejniki - Trel i Tales. Minimalistyczna forma i interesujące rozwiązania wzornicze sprawiają, iż oba produkty są doskonałą ozdobą nowoczesnych wnętrz.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P