Klose

Klose w dziale pokój

Meble

Klose w dziale sypialnia

Meble

Klose w dziele kuchnia

Meble

O firmie Klose

Mebli Klose sp z o o to firma prowadząca swoją działalność w ramach Grupy Klose.- w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy wschodniej. Nazwę marka zaczerpnęła od nazwiska jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose, który 50 lat temu w 1958 roku rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech jako firma Die Klose Kollektion GmbH. W latach 1992-1993 dokonał w Polsce zakupu 3 fabryk mebli z długoletnim doświadczeniem, o bogatych 100-letnich tradycjach meblarskich w Nowem, nad Wisłą. w Czersku i w Gościcinie (region Pojezierza Pomorskiego). Do dzisiaj stanowią one silne zaplecze produkcyjne marki KLOSE. Mapa KloseAktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe oraz 3 zakłady produkcyjne, które ściśle współpracują ze sobą w ramach spójnej, kompleksowej logistyki i wspólnych kierunków rozwoju oraz gwarantują wysoki poziom wzornictwa i wykonawstwa opartego na nowoczesnych technikach i technologiach. Dzięki temu meble marki KLOSE trafiają na wszystkie rynki Europy

Klose:Jadalnia California

Klose:Jadalnia California

2016-06-17 09:52:00

Geometryczne bryły, dzięki  unikalnemu jak linie papilarne układowi słoi i wyrazistej strukturze nabierają subtelnej dekoracyjności. Naturalne cechy materiału uwypuklone zostały zastosowaną techniką wykończenia. Cechą charakterystyczną mebli są oryginalne drewniane uchwyty.

czytaj więcej
Klose: Jadalnia Darwal

Klose: Jadalnia Darwal

2015-01-13 12:26:00

Ciepłą naturalną barwę drewna dębu „dzikiego” przełamują elementy w odcieniu chłodnego antracytu - proste bryły prezentują się niezwykle elegancko. Oryginalnie ukształtowane fronty drzwiczek i czoła szuflad nie wymagają żadnych dodatkowych ozdób - w meblach zastosowano wygodny, bezuchwytowy system otwierania typu push.

czytaj więcej
Klose: Jadalnia Cesta

Klose: Jadalnia Cesta

2015-01-13 12:06:00

Produkt markowy, autoryzowany nazwiskiem  najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale. W ten sposób tworzymy oryginalne kolekcje autorskie, wyprodukowane z naturalnych surowców. Meble z duszą, ponadczasowo trwałe.

czytaj więcej
Klose: K-19 - intrygująca i niebanalna linia mebli do salonu i jadalni

Klose: K-19 - intrygująca i niebanalna linia mebli do salonu i jadalni

2013-11-08 11:22:00

Lite drewno dębu dzikiego, niebanalna forma, precyzja i kunszt wykonania - piękno kolekcji K19 przejawia się na wiele sposobów. Meble, najodpowiedniejsze do wnętrz przestronnych lub średniej wielkości, w każdej aranżacji będą przyciągać uwagę, budząc pozytywne emocje.

czytaj więcej
Jadalnia K-9 od Klose

Jadalnia K-9 od Klose

2012-09-04 15:00:00

Stworzone z masywu dębu lub buku twardzielowego meble z kolekcji K9 łączą inspirowany naturą design z solidnością i klasą wykonania. "Falujące" fronty nadają prostym kształtom brył lekkości. Dzięki eliminacji tradycyjnych metalowych uchwytów - nic nie zakłóca harmonii niezwykłych fal. Wystarczy dotknąć mebla, aby poczuć, że ma się do czynienia ze szlachetnym surowcem.

czytaj więcej
Klose: Jadalnia K-5

Klose: Jadalnia K-5

2012-09-03 16:08:00

Utrzymany w nowoczesnej stylistyce program K-5 to odpowiedź firmy Klose na obowiazujące obecnie w meblarstwie trendy. Wykonane z litego drewna dębowego lub bukowego meble na pewno ujmą swoją formą oraz ergonomią.

czytaj więcej
Klose: Nowa jadalnia Oleo

Klose: Nowa jadalnia Oleo

2012-02-17 15:20:00

Jadalnia Oleo to proste i wyważone wzorniW kolekcji Oleo zauważalny jest brak wystających uchwytów, łagodne łuki w górnej części drzwi kredensów,witryn sprawiają, że geometryczne kształty nabierają właściwego wdzięku dla kolekcji. W szufladach i drzwiczkach zastosowano specjalny system prowadnic i zawiasów umożliwijący ciche ich zamykanie. W kolekcji Oleo zastosowano system podświetlania szklanych półek Stół drewniany z nowoczesnym systemem rozkładania.ctwo oraz naturalne piękne drewno.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P