Samsung

Samsung w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Samsung w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Samsung w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Promocje
Zmień coś na wiosnę z Samsung

Zmień coś na wiosnę z Samsung

2015-04-24 11:28:03

Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt kuchenny na innowacyjne rozwiązania AGD, firma Samsung przygotowała wyjątkową promocję. Każdy klient, który zakupi wybrany produkt Samsung z grupy lodówek, AGD do zabudowy lub odkurzaczy może otrzymać atrakcyjny prezent (m. in. pojemniki Tupperware, naczynie żaroodporne Villeroy & Boch lub kod promocyjny do drogerii Douglas). Akcja promocyjna rozpoczyna się 17 kwietnia i będzie trwała do 31 maja br. lub do wyczerpania zapasów.

czytaj więcej
Płyta indukcyjna Samsung Chef Collection

Płyta indukcyjna Samsung Chef Collection

2015-04-02 15:04:00

Płyta indukcyjna Chef Collection została zaprojekowana we współpracy z Samsung Club des Chefs — globalną inicjatywą kulinarną, w skład której wchodzą wyróżnieni przez przewodnik Michelin szefowie kuchni. Byli oni źródłem doświadczeń, w oparciu o które Samsung opracował innowacyjną kolekcję rozwiązań kuchennych. Zapewniają one najdoskonalsze warunki na każdym etapie przygotowywania potraw. Kucharze stwierdzili, że w tradycyjnych płytach indukcyjnych trudno jest rozpoznać czy dane pole jest włączone i z jaką mocą pracuje. Dlatego w płycie indukcyjnej Chef Collection zastosowano technologię Virtual Flame. Wbudowane w płytę diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć z jaką mocą pracuje dane pole. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowując się do wybranej mocy zmieniając swoją wysokość i barwę.

czytaj więcej
Lodówki - długa historia w dążeniu do perfekcji

Lodówki - długa historia w dążeniu do perfekcji

2014-08-13 11:35:33

Ponad 100 lat minęło od momentu rozpoczęcia sprzedaży pierwszej elektrycznej chłodziarki przeznaczonej do użytku domowego. Odkąd lodówki na stałe zagościły w naszych domach, codzienne życie uległo całkowitej zmianie. Z pozoru zwyczajne urządzenie ukształtowało nasze kuchenne i żywieniowe nawyki zyskując miano jednego z najważniejszych wynalazków w historii.

czytaj więcej
Samsung: Nowy okap wyspowy

Samsung: Nowy okap wyspowy

2012-05-10 11:00:00

Wyspa to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w aranżacji wnętrza nowoczesnej kuchni. To doskonałe miejsce uzupełniające zabudowę o dodatkowy blat do pracy i schowki. W kuchni połączonej z salonem wyspa w atrakcyjny sposób wydziela strefy o różnym przeznaczeniu oraz staje się idealnym miejscem na kulinarne przygody. Samsung wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów i do swojej oferty wprowadza okap wyspowy.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P