Philips

Philips w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Firma Philips z główną siedzibą w Holandii w 2012 roku odnotowała sprzedaż w wysokości 24,8 miliardów euro, zatrudnia około 116 000 pracowników i oferuje swoje produkty oraz usługi w ponad 100 krajach świata, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

Lampy LED - czy to się opłaca

Lampy LED - czy to się opłaca

2016-03-02 09:21:00

Wysoka cena może zniechęcać do zakupu lamp LED. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że dzięki energooszczędności i długiej żywotności ten wydatek bardzo szybko się rekompensuje. Zauważymy to już przy pierwszych rachunkach.

czytaj więcej
Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

2014-04-17 17:08:00

Na tegorocznych targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie wpływowy magazyn Wallpaper zdecydował się powrócić do galerii Leclettico z piątą edycją wystawy Wallpaper Handmade, na której co roku prezentowane są prace wykonane przez światowej sławy projektantów i rzemieślników. Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC) od wielu lat wspiera inicjatywę Handmade Wallpaper, zapraszając do wspólnych projektów takich designerów, jak Sou Fujimoto, Adam Khan, Adam Kershaw czy studio aberrant architects.

czytaj więcej
Philips i Disney nawiązały współpracę, aby rozświetlić dziecięcą wyobraźnię

Philips i Disney nawiązały współpracę, aby rozświetlić dziecięcą wyobraźnię

2013-07-10 12:33:00

Philips i Disney stworzyły wspólnie gamę inspirujących, magicznych i zabawnych produktów oświetleniowych dla dzieci, rodziców i wszystkich ludzi młodych duchem. Nowa seria produktów oświetleniowych Philips Disney łączy przełomowe innowacje techniczne firmy Philips z magią disnejowskich postaci i opowieści, zmieniając dziecięce sypialnie w inspirujące miejsca do czytania, zabawy i spania.
 

czytaj więcej
Pożegnanie z żarówką - poznaj energooszczędne zamienniki

Pożegnanie z żarówką - poznaj energooszczędne zamienniki

2011-10-11 11:20:00

Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej, po 1 września 2012 roku tradycyjne żarówki nie będą już wprowadzane na rynki krajów Wspólnoty. Powodem tej decyzji jest niska wydajność energetyczna tych źródeł światła. W tej sytuacji znajomość nowoczesnych zamienników żarówek okazuje się bardzo przydatna. Aby podjąć właściwą decyzję o dobraniu odpowiedniego źródła światła do naszego mieszkania, warto zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą Philips.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P