Philips

Philips w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Firma Philips z główną siedzibą w Holandii w 2012 roku odnotowała sprzedaż w wysokości 24,8 miliardów euro, zatrudnia około 116 000 pracowników i oferuje swoje produkty oraz usługi w ponad 100 krajach świata, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

2014-04-17 17:08:00

Na tegorocznych targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie wpływowy magazyn Wallpaper zdecydował się powrócić do galerii Leclettico z piątą edycją wystawy Wallpaper Handmade, na której co roku prezentowane są prace wykonane przez światowej sławy projektantów i rzemieślników. Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC) od wielu lat wspiera inicjatywę Handmade Wallpaper, zapraszając do wspólnych projektów takich designerów, jak Sou Fujimoto, Adam Khan, Adam Kershaw czy studio aberrant architects.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P