Hansgrohe

Hansgrohe w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Hansgrohe w dziele łazienka

Baterie łazienkowe

Hansgrohe w dziale informacje

Finanse
Hansgrohe: Armatura kuchenna Talis

Hansgrohe: Armatura kuchenna Talis

2014-03-21 11:19:00

Szukasz doskonałej pomocy kuchennej, która połączy nowoczesny design i mnóstwo funkcjonalnych detali w Twojej kuchni? Armatura kuchenna linii Talis marki Hansgrohe dopasowuje się perfekcyjnie do każdej sytuacji kuchennej i prezentuje się przed Tobą w różnych wariantach: od modelu podstawowego po armaturę z wysoką obrotową wylewką i wyciąganą wylewką prysznicową.

czytaj więcej
Hansgrohe: Armatura kuchenna Metris

Hansgrohe: Armatura kuchenna Metris

2014-03-21 11:00:00

Armaturę kuchenną Metris cechuje inteligentna wielofunkcyjność, komfort i design. To co dostarcza Ci radości pod prysznicem, być może ucieszy Cię także w kuchni: wyciągana wylewka prysznicowa Hansgrohe z różnymi strumieniami, które możesz zmieniać za pomocą przycisku. Ryby czy warzywa: Do gruntownego czyszczenia i płukania sprawdza się rozłożysty strumień prysznicowy, strumień normalny służy do szybkiego i precyzyjnego napełniania garnków i mis.

czytaj więcej
Armatura kuchenna PuraVida i Focus

Armatura kuchenna PuraVida i Focus

2011-10-08 16:05:00

Firma Hansgrohe wprowadziło do asortymentu linię PuraVida i Focus modele armatury kuchennej. W celu zwiększenia komfortu użytkowania priorytetem jest tak zwana ComfortZone, która zapewnia funkcjonalną przestrzeń pod wylewką.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P