Axor

Axor w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Axor w dziale informacje

Wiadomości
Miska wisząca  WC Doto Pure-Rim

Miska wisząca WC Doto Pure-Rim

2016-02-11 14:33:00

Klasyczny kształt Miski WC Doto Pure-Rim świetne komponuje się w każdej łazience. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc.To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki.

czytaj więcej
Prostokątna wanna Pryzmat od Excellent

Prostokątna wanna Pryzmat od Excellent

2016-02-11 14:14:00

Wanna Pryzmat nawiązuje formą do prostych i czystych linii zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Taki projekt daje nie tylko bardzo dobry efekt  wizualny, ale poszerza funkcjonalność, która pozwala na komfortowe użytkowanie wanny przez każdego, bez zględu na wzrost. Użytkownik łatwo odnajdzie odpowiedni dla siebie punkt oparcia pleców, swobodnie się zrelaksuje i będzie mógł czerpać pełnię przyjemności z kąpieli. 

czytaj więcej
Bateria kuchenna Axor Citterio Select

Bateria kuchenna Axor Citterio Select

2015-02-02 10:52:00

Elegancja i zaawansowana technika w strefie zlewu - projektu Antonio Citterio. Dzięki baterii kuchennej Axor Citterio Select amatorzy gotowania i profesjonalni kucharze mogą w kuchni celebrować elegancję.

czytaj więcej
Axor Citterio E Esencja luksusu

Axor Citterio E Esencja luksusu

2014-10-27 12:44:00

Axor Citterio E to kolekcja, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną funkcjonalność. Wzornictwo jest naznaczone precyzyjnie wykonanymi powierzchniami i krawędziami, które płynnie przechodzą w łagodne formy - wyraz ponadczasowej jakości i wysublimowanej elegancji. Codzienne korzystanie z wody staje się szczególną celebracją.

czytaj więcej
Axor Starck V Naturalna moc wody zaproszona do domu

Axor Starck V Naturalna moc wody zaproszona do domu

2014-09-15 11:20:00

Axor Starck V pozwala nam doświadczać witalności wody. Silny wir wodny wyraża pierwotną witalność natury. Za sprawą szklanego korpusu i otwartej od góry wylewki możemy teraz doświadczać naturalnego żywiołu wody we własnym domu, tak intensywnie, jak nigdy dotąd.

czytaj więcej
Axor ShowerProducts zaprojektowane przez Front Industrialny urok wkracza do strefy prysznica

Axor ShowerProducts zaprojektowane przez Front Industrialny urok wkracza do strefy prysznica

2014-03-21 10:39:00

Rury, nakrętki i zawory, które emanują industrialną estetyką, są znów mile widziane w salonach. Jednakże tym razem w szczególnie eleganckiej formie. Szlaku wody i jej systemu obsługi możemy doświadczyć w nowy sposób, lejek staje się prysznicem o doskonałych proporcjach. Wszystko jest zrozumiałe samo przez się: Front lubi design, który przemawia i pokazuje technikę w tak urokliwy sposób, że prysznic wcale nie sprawia wrażenia high-tech.

czytaj więcej
Axor LampShower designed by Nendo - więcej klimatu mieszkalnego w łazience

Axor LampShower designed by Nendo - więcej klimatu mieszkalnego w łazience

2014-02-11 11:18:00

Oki Sato z japońskiego biura projektowego Nendo uwielbia momenty małych zaskoczeń. W ten sposób zachwyca on swoją mieszkalną lampą, która jednocześnie jest prysznicem. Zainspirowany lampą stojącą, marzy o połączeniu różnych stref mieszkania. Jak wyglądałby prysznic w połączeniu z oświetleniem, pod którym można po prostu postawić krzesło, włączyć światło i czytać?

czytaj więcej
Axor: Umywalki  Massaud z inspiracji naturą

Axor: Umywalki Massaud z inspiracji naturą

2014-01-17 14:18:00

Misy umywalkowe i umywalki do wbudowania harmonizują perfekcyjnie z armaturą Axor Massaud. Umywalki optymalnie przyjmują w siebie strumień wachlarzowy, a pryskanie wody ograniczają do minimum. Ich ciepła powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji.

czytaj więcej
Nowe produkty w kolekcji Axor Starck

Nowe produkty w kolekcji Axor Starck

2012-04-02 20:33:00

Kolekcja Axor Starck to klasyk minimalizmu w łazience. Ciesząca się powodzeniem kolekcja została uzupełniona nowe główki i głowice  prysznicowe w purystycznym stylu.
 

czytaj więcej
Axor

Elektroniczna armatura Axor po raz pierwszy w wersji naściennej

2012-02-01 11:19:00

Axor prezentuje po raz pierwszy baterię bezdotykową do montażu naściennego. Spełnia ona najwyższe wymagania pod względem designu i funkcjonalności oraz podkreśla kompetencje marki Axor w zakresie designu i technologii. Baterie te stanowią dopełnienie kolekcji Axor Citterio i Axor Uno. W ten sposób można wyznaczać nowe trendy w designie w otoczeniu o wysokich wymaganiach, wykorzystując dwa całkowicie różne rodzaje form: wyraziste wzornictwo kolekcji Axor Citterio z prostymi konturami i błyszczącymi powierzchniami oraz minimalistyczne, smukłe  kolekcji Axor Uno.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P