Axor

Axor w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Axor w dziale informacje

Wiadomości
Prostokątna wanna Pryzmat od Excellent

Prostokątna wanna Pryzmat od Excellent

2016-02-11 14:14:00

Wanna Pryzmat nawiązuje formą do prostych i czystych linii zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Taki projekt daje nie tylko bardzo dobry efekt  wizualny, ale poszerza funkcjonalność, która pozwala na komfortowe użytkowanie wanny przez każdego, bez zględu na wzrost. Użytkownik łatwo odnajdzie odpowiedni dla siebie punkt oparcia pleców, swobodnie się zrelaksuje i będzie mógł czerpać pełnię przyjemności z kąpieli. 

czytaj więcej
Axor Citterio E Esencja luksusu

Axor Citterio E Esencja luksusu

2014-10-27 12:44:00

Axor Citterio E to kolekcja, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną funkcjonalność. Wzornictwo jest naznaczone precyzyjnie wykonanymi powierzchniami i krawędziami, które płynnie przechodzą w łagodne formy - wyraz ponadczasowej jakości i wysublimowanej elegancji. Codzienne korzystanie z wody staje się szczególną celebracją.

czytaj więcej
Axor LampShower designed by Nendo - więcej klimatu mieszkalnego w łazience

Axor LampShower designed by Nendo - więcej klimatu mieszkalnego w łazience

2014-02-11 11:18:00

Oki Sato z japońskiego biura projektowego Nendo uwielbia momenty małych zaskoczeń. W ten sposób zachwyca on swoją mieszkalną lampą, która jednocześnie jest prysznicem. Zainspirowany lampą stojącą, marzy o połączeniu różnych stref mieszkania. Jak wyglądałby prysznic w połączeniu z oświetleniem, pod którym można po prostu postawić krzesło, włączyć światło i czytać?

czytaj więcej
Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

2011-11-04 11:45:00

Axor Citterio M prezentuje życie w wielkim mieście, nowoczesność i elegancki styl. Jest charakterystyczny dla metropolii jak Mediolan, w którym mieszka architekt i designer Antonio Citterio. Kolekcja, którą stworzył w 2007 roku dla Axor, to nieprzemijająca elegancja. Niezwykle smukła armatura tworzy pełne napięcia połączenie precyzyjnych powierzchni i delikatnych zaokrągleń w powściągliwym stylu. Całokształt świadczy o wysokiej jakości.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P