Axor

Axor w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Axor w dziale informacje

Wiadomości
Axor Citterio E Esencja luksusu

Axor Citterio E Esencja luksusu

2014-10-27 12:44:00

Axor Citterio E to kolekcja, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną funkcjonalność. Wzornictwo jest naznaczone precyzyjnie wykonanymi powierzchniami i krawędziami, które płynnie przechodzą w łagodne formy - wyraz ponadczasowej jakości i wysublimowanej elegancji. Codzienne korzystanie z wody staje się szczególną celebracją.

czytaj więcej
Axor Starck V Naturalna moc wody zaproszona do domu

Axor Starck V Naturalna moc wody zaproszona do domu

2014-09-15 11:20:00

Axor Starck V pozwala nam doświadczać witalności wody. Silny wir wodny wyraża pierwotną witalność natury. Za sprawą szklanego korpusu i otwartej od góry wylewki możemy teraz doświadczać naturalnego żywiołu wody we własnym domu, tak intensywnie, jak nigdy dotąd.

czytaj więcej
Axor ShowerProducts zaprojektowane przez Front Industrialny urok wkracza do strefy prysznica

Axor ShowerProducts zaprojektowane przez Front Industrialny urok wkracza do strefy prysznica

2014-03-21 10:39:00

Rury, nakrętki i zawory, które emanują industrialną estetyką, są znów mile widziane w salonach. Jednakże tym razem w szczególnie eleganckiej formie. Szlaku wody i jej systemu obsługi możemy doświadczyć w nowy sposób, lejek staje się prysznicem o doskonałych proporcjach. Wszystko jest zrozumiałe samo przez się: Front lubi design, który przemawia i pokazuje technikę w tak urokliwy sposób, że prysznic wcale nie sprawia wrażenia high-tech.

czytaj więcej
Nowe produkty w kolekcji Axor Starck

Nowe produkty w kolekcji Axor Starck

2012-04-02 20:33:00

Kolekcja Axor Starck to klasyk minimalizmu w łazience. Ciesząca się powodzeniem kolekcja została uzupełniona nowe główki i głowice  prysznicowe w purystycznym stylu.
 

czytaj więcej
Axor

Elektroniczna armatura Axor po raz pierwszy w wersji naściennej

2012-02-01 11:19:00

Axor prezentuje po raz pierwszy baterię bezdotykową do montażu naściennego. Spełnia ona najwyższe wymagania pod względem designu i funkcjonalności oraz podkreśla kompetencje marki Axor w zakresie designu i technologii. Baterie te stanowią dopełnienie kolekcji Axor Citterio i Axor Uno. W ten sposób można wyznaczać nowe trendy w designie w otoczeniu o wysokich wymaganiach, wykorzystując dwa całkowicie różne rodzaje form: wyraziste wzornictwo kolekcji Axor Citterio z prostymi konturami i błyszczącymi powierzchniami oraz minimalistyczne, smukłe  kolekcji Axor Uno.

czytaj więcej
Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

2011-11-04 11:45:00

Axor Citterio M prezentuje życie w wielkim mieście, nowoczesność i elegancki styl. Jest charakterystyczny dla metropolii jak Mediolan, w którym mieszka architekt i designer Antonio Citterio. Kolekcja, którą stworzył w 2007 roku dla Axor, to nieprzemijająca elegancja. Niezwykle smukła armatura tworzy pełne napięcia połączenie precyzyjnych powierzchni i delikatnych zaokrągleń w powściągliwym stylu. Całokształt świadczy o wysokiej jakości.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P