Axor

Axor w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Axor w dziale informacje

Wiadomości
Miska wisząca  WC Doto Pure-Rim

Miska wisząca WC Doto Pure-Rim

2016-02-11 14:33:00

Klasyczny kształt Miski WC Doto Pure-Rim świetne komponuje się w każdej łazience. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc.To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki.

czytaj więcej
Axor: Umywalki  Massaud z inspiracji naturą

Axor: Umywalki Massaud z inspiracji naturą

2014-01-17 14:18:00

Misy umywalkowe i umywalki do wbudowania harmonizują perfekcyjnie z armaturą Axor Massaud. Umywalki optymalnie przyjmują w siebie strumień wachlarzowy, a pryskanie wody ograniczają do minimum. Ich ciepła powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji.

czytaj więcej
Axor Bouroullec: produkty - wszystko płynie

Axor Bouroullec: produkty - wszystko płynie

2011-10-19 11:34:00

Feel Free to Compose! Swoboda projektowania. Przejrzystość, lekkość i elastyczność - te słowa najlepiej opisują produkty z kolekcji Axor Bouroullec. Organiczny, elegancki design, którego dotykamy z przyjemnością - od wylewki i uchwyty po umywalkę. Delikatne, bardzo powściągliwe formy, które idealnie komponują się w wystrój łazienki.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P