IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

Wywiad z Evelyn Higler - Dyrektorem sieci sklepów IKEA w Polsce

Wywiad z Evelyn Higler - Dyrektorem sieci sklepów IKEA w Polsce

2013-02-22 21:26:00

Podoba się Pani Polska?

Bardzo mi się podoba w Polsce, ja i moja rodzina bardzo szybko poczuliśmy się tu jak w domu, głównie dzięki ogromnej gościnności Polaków. Nie znamy polskiego, ale ludzie tutaj są niezwykle pomocni. Życie w Polsce jest dla nas bardzo ekscytujące, dużo się tu dzieje, gospodarka dynamicznie się rozwija, a Polacy są pełni entuzjazmu do działania. To wszystko czyni ten kraj naprawdę wyjątkowym.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P