IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

Wystawa "Port lotniczy" w Domotece

Wystawa "Port lotniczy" w Domotece

2015-05-06 11:03:00

W Domotece, w dniach 10-31 maja 2015 r., w ramach wystawy „Port lotniczy” będzie można oglądać prace Tomasza Terleckiego, artysty fotografa oraz cieśli, który swoją pasję do fotografii i architektury przeniósł do warsztatu meblarskiego. Meble, które zostaną zaprezentowane, to doskonały przykład tego, jak architektura gmachów publicznych może kształtować design artykułów wyposażenia wnętrz.

czytaj więcej
Pierwsze zwiastuny wiosny podczas wystawy w Domotece

Pierwsze zwiastuny wiosny podczas wystawy w Domotece

2015-02-24 15:39:43

Jak się okazuje, w marcu przyroda rozkwitnie nie tylko za oknami. W dniach 1-31 marca 2015 roku w progach warszawskiej Domoteki zagości bowiem wystawa prac Beaty Kwiatkowskiej i Marty Konieczny - artystek, które starają się uchwycić piękno otaczającej natury, zamykając je w różnych formach swojej twórczości.

czytaj więcej
Wendre przedstawi nowe produkty na targach Heimtextil we Frankfurcie

Wendre przedstawi nowe produkty na targach Heimtextil we Frankfurcie

2015-01-13 14:53:00

Wendre, jeden z wiodących europejskich producentów  kołder i poduszek, w dniach 14 - 17 stycznia br. na targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem zaprezentuje nowe produkty, które potwierdzają filozofię marki „Wendre - dbamy o Twój sen”.

czytaj więcej
IKEA zaprezentuje swoją kolekcję PS 2014 na Łódź Design Festival

IKEA zaprezentuje swoją kolekcję PS 2014 na Łódź Design Festival

2014-10-06 14:58:07

Podczas tegorocznego Łódź Design Festival IKEA zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję PS „W ruchu”, która jest dostępna w sprzedaży od 1 kwietnia 2014 roku. Kolekcja jest wyjątkowa, ponieważ powstała przy współudziale polskich projektantów: Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicza, Krystiana Kowalskiego oraz Tomka Rygalika. W dniach 9-19 października 2014 roku w Centrum Festiwalowym 1, uczestnicy imprezy będą mieli okazję zapoznać się z designerskimi artykułami wyposażenia wnętrz, które cechuje przede wszystkim mobilność i funkcjonalność.

czytaj więcej
Inauguracja nowego Katalogu IKEA 2015 [VIDEO] [FOTORELACJA]

Inauguracja nowego Katalogu IKEA 2015 [VIDEO] [FOTORELACJA]

2014-08-27 10:09:00

Impreza odbyła się 21. sierpnia 2014 roku w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie. Przedstawiając nowy katalog na rok 2015 prezes IKEA Retail wPolsce Evelyn Higler powiedziała: „Coraz więcej osób mieszka w miastach, na małych powierzchniach, a życie staje się coraz bardziej stresujące, dlatego bardzo ważne jest stworzenie w domu przestrzeni do odpoczynku. W tym roku postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej tematowi dobrego snu(...)". Zobaczmy zatem jak wygląda dobry sen w wykonaniu marki IKEA. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmu z imprezy.

czytaj więcej
25. sierpnia rusza w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015

25. sierpnia rusza w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015

2014-08-22 15:25:00

25. sierpnia rusza w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015. W tym roku IKEA koncentruje się na urządzeniu miejsca do spania i odpoczynku, ponieważ od tego jak śpimy, zależy to, w jakiej formie i nastroju wstajemy. W najnowszym katalogu i sklepach firmy klienci znajdą m.in. nowe produkty do aranżacji sypialni, w tym bogatą ofertę materacy, oraz mnóstwo inspirujących rozwiązań, które pomogą dobrze zacząć każdy dzień, a do tego nowe, niższe ceny na ponad 300 artykułów z całego asortymentu. Na oficjalnej premierze bylismy, wkrótce zamieścimy fotorelacje.

czytaj więcej
Pluszaki IKEA pomagają dzieciom - audiobook z bajkami gwiazd

Pluszaki IKEA pomagają dzieciom - audiobook z bajkami gwiazd

2013-12-03 14:15:00

Kampania „Każdy pluszak to historia” realizowana przez IKEA we współpracy z organizacją UNICEF. Co trzeba zrobić, żeby poznać Smoka Mlekopitka oraz dowiedzieć się, jaką misję ma Detektyw Brokułkowski i czy Króliczka Kanelka uratuje Borsuka Imbirka? Odpowiedź jest prosta - wystarczy posłuchać bajkowego audiobooka IKEA, który będzie dostępny na stronie www.pluszakidlaedukacji.pl  już od 6 grudnia, a także zostanie wydany w limitowanej edycji na płytach CD.

czytaj więcej
Kampania IKEA "Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majatek"

Kampania IKEA "Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majatek"

2013-11-05 14:14:00

IKEA od wielu lat wspiera programy edukacyjne dla dzieci z krajów rozwijających się, realizowane przez organizacje UNICEF i Save the Children. W ramach kampanii „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek” IKEA Foundation, podobnie jak w ubiegłych latach, przekaże na ten cel 1 euro od każdej pluszowej zabawki lub książeczki dla najmłodszych sprzedanej w sklepach IKEA. W wyniku ubiegłorocznej edycji zebrano 9,3 miliona euro, z czego ponad 200 tysięcy euro pochodziło z Polski. Tegoroczna, jedenasta już edycja kampanii będzie prowadzona od 10 listopada 2013 roku do 4 stycznia 2014 roku.

czytaj więcej
Przepis IKEA na świąteczną frajdę

Przepis IKEA na świąteczną frajdę

2013-11-04 16:35:00

Dzisiaj rozpoczyna się kolejna odsłona kampanii „Daj spokój - dom to frajda”, poprzez którą IKEA pragnie pokazać, że przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nie muszą wiązać się z pośpiechem i stresem. Wystarczy tylko trochę zmienić sposób myślenia i uświadomić sobie, że najważniejsze jest wspólne spędzanie czasu z rodziną, zwłaszcza w czasie świąt. Dodatkowo, dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom oraz akcesoriom IKEA do kuchni, świąteczne gotowanie i pieczenie stanie się jeszcze prostsze niż zwykle, dając jednocześnie członkom rodziny dużą frajdę.

czytaj więcej
Daj spokoj. Dizajn to frajda - wystawa IKEA na Lodz Design Festival

Daj spokoj. Dizajn to frajda - wystawa IKEA na Lodz Design Festival

2013-10-15 12:13:00

Dzięki wystawie IKEA uczestnicy tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 17-27 października w Łódź Art Center, będą mogli przekonać się, że dizajn to prawdziwa frajda. Poprzez hasło „Daj spokój. Dizajn to frajda” firma chce zachęcić każdego, aby spojrzał na swój dom i jego urządzanie z dystansem i podszedł do tego „na wesoło”. IKEA pragnie też dodawać ludziom odwagi do kreowania ich najbliższego otoczenia, czyli domu, w sposób odpowiadający ich własnym potrzebom i pragnieniom, aby żyło im się jeszcze lepiej na co dzień.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P