IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

Nowe produkty w stałym asortymencie (katalog pdf)

Nowe produkty w stałym asortymencie (katalog pdf)

2016-08-24 14:58:00

Nadchodzi jesień, a wraz z nią kilkadziesiąt nowych produktów, które dołączyły do stałego asortymentu sklepów IKEA. Wśród nowości, które trafiły do sklepów  w sierpniu znajdują się propozycje zaprojektowane z myślą o kuchni, m.in. fronty, zlewy oraz mobilne i wielofunkcyjne meble kuchenne. Asortyment rozszerzył się również o tekstylia, stoliki i nowe dywany.

czytaj więcej
Najnowsze wnętrze w IKEA Kraków

Najnowsze wnętrze w IKEA Kraków

2016-07-11 14:08:00

Któż z nas, szczególnie mając ograniczony metraż mieszkania, nie marzy o wyjątkowo funkcjonalnym pokoju dziennym? Czasem warto podpatrzeć, co proponują specjaliści: w IKEA Kraków powstał kolejny projekt wnętrza, dedykowany 3-osobowej rodzinie. Takiej, która chce jak najwięcej czasu spędzać razem, niekoniecznie robiąc to samo. Nie ma przecież nic złego w tym, że - podczas gdy rodzice mają ochotę poczytać książkę - syn chciałby pograć na konsoli w słuchawkach lub korzystać z laptopa.

czytaj więcej
IKEA wymienia oświetlenie w całym asortymencie na LED, umożliwiając swoim klientom bardziej zrównoważone życie w domu

IKEA wymienia oświetlenie w całym asortymencie na LED, umożliwiając swoim klientom bardziej zrównoważone życie w domu

2015-08-10 12:22:00

Od września 2015 roku w IKEA dostępne będzie oświetlenie wykonane wyłącznie w technologii LED. Oświetlenie LED zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki, ma bardzo długą żywotność i nie zawiera szkodliwej rtęci, dzięki czemu jest bardziej przyjazne dla środowiska. Dodatkowo stwarza zupełnie nowe możliwości w zakresie designu artykułów wyposażenia wnętrz.

czytaj więcej
Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot

Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot

2015-07-14 12:21:00

Lampa wisząca z kolekcji IKEA PS 2014 została nagrodzona w najbardziej prestiżowym konkursie wzornictwa Red Dot Award. Wyróżniony produkt już od premiery w czerwcu ub. r. cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów krakowskiego sklepu IKEA. Jak widać, krakowanie znają się na dobrym designie równie dobrze jak konkursowe jury.

czytaj więcej
2 miliony krzeseł w IKEA Industry w Konstantynowie Łódzkim

2 miliony krzeseł w IKEA Industry w Konstantynowie Łódzkim

2015-05-29 08:56:08

W fabryce IKEA Industry w Konstantynowie Łódzkim zostało wyprodukowane 2-milionowe krzesło. Zakład ten to największa fabryka krzeseł drewnianych w Polsce i jedna z największych tego typu na świecie. Dzienna produkcja sięga około 8 tys. krzeseł. Meble trafiają do sklepów IKEA na całym świecie.

czytaj więcej
Co nowego w IKEA?

Co nowego w IKEA?

2015-04-15 10:50:00

W kwietniu oferta IKEA wzbogaca się o nowe sprytne i funkcjonalne rozwiązania, o których warto pomyśleć, odświeżając dom na wiosnę. Nie zabraknie też nowości do sypialni, zarówno dla dużych, jak i małych.

czytaj więcej
Polski street art w sklepach IKEA na całym świecie

Polski street art w sklepach IKEA na całym świecie

2015-04-10 17:03:00

Sztuka powinna być dostępna dla każdego i obecna w każdym domu. Z tego właśnie założenia wyszli projektanci IKEA, którzy do współpracy przy nowej kolekcji plakatów zaprosili 12 artystów street-artowych z całego świata. Wśród nich znalazł się Mariusz Waras (M-City), jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców murali.

czytaj więcej
Ponad 5 200 pluszaków będzie jeździć z dziećmi w karetkach

Ponad 5 200 pluszaków będzie jeździć z dziećmi w karetkach

2015-02-06 11:47:49

5 222 pluszaków trafiło do karetek Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Maskotki zebrane w IKEA Kraków będą towarzyszyć dzieciom w drodze do szpitala, a po zakończeniu leczenia każdy maluch zabierze pluszowego przyjaciela do domu.

czytaj więcej
IKEA szuka małych projektantów

IKEA szuka małych projektantów

2014-11-17 13:48:25

Czy można nadać kształtu dziecięcym marzeniom? IKEA postanowiła to zrobić i ożywić pluszaki narysowane przez maluchy. Najciekawsze maskotki trafią na sklepowe półki. Małym projektantem może zostać każde dziecko w wieku do 12 lat. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przyjść z pociechami na warsztaty rysunkowe do IKEA Kraków, gdzie dzieci zaprojektują maskotki pod okiem animatorek. Zajęcia odbywają się w weekendy, od 15 listopada do 7 grudnia. Prace można też zgłaszać przez stronę internetową.

czytaj więcej
IKEA

Co nowego w IKEA - wrzesień 2014

2014-09-04 12:32:00

W newsletterze znajdziecie Państwo informacje o nowościach w asortymencie IKEA, w tym o nowych seriach HURDAL i ARKELSTORP łączących w sobie naturalne materiały i klasyczny styl czy kolekcjach tekstyliów dla dzieci, poprzez które będą one mogły jeszcze lepiej wyrazić swoje zainteresowania i osobowość.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P