IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

IKEA wprowadza lokalne rozmiary kołder i pościeli

IKEA wprowadza lokalne rozmiary kołder i pościeli

2015-10-15 21:32:28

Od października w IKEA można kupić pościele w lokalnych rozmiarach: 160x200 cm i 200x220 cm z dwiema poszewkami 70x80 cm, a także małe poduszki w rozmiarze 40x40 cm. Do wyboru mamy aż 15 wzorów. Dostępne do tej pory komplety, w rozmiarach: 150x200 cm z jedną poszewką 50x60 cm i 200x200 cm z dwiema poszewkami 50x60 cm, nadal pozostają w sprzedaży.

czytaj więcej
Dlaczego powinno się regularnie wymieniać kołdrę i poduszkę

Dlaczego powinno się regularnie wymieniać kołdrę i poduszkę

2015-01-09 13:55:00

Wygodna poduszka i ciepła kołdra to podstawa zdrowego i komfortowego snu. Tylko wtedy dają gwarancję efektywnego wypoczynku, gdy zachowują swoje pierwotne cechy, jak odpowiednia miękkość czy nie zbijanie się wypełnienia. Dlatego bardzo ważna jest ich systematyczna wymiana na nowe.

czytaj więcej
Kołdra 3 w 1 - dlaczego warto kupić całosezonową kołdrę

Kołdra 3 w 1 - dlaczego warto kupić całosezonową kołdrę

2014-12-15 12:48:00

Kołdra 3 w 1 to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale także funkcjonalny produkt, który sprawdzi się w każdym domu. Posiadanie jednej kołdry, pełniącej funkcje trzech: na upalne lato, chłodną wiosnę i jesień oraz na mroźną zimę, jest wielką wygodą. Kołdra spinana napami - Växjö All Seasons - to propozycja firmy Wendre dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania.

czytaj więcej
Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

2013-08-22 23:41:00

W dniu dzisiejszym odbyła się oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2014, która stanowi początek całorocznych działań firmy poświęconych przede wszystkim codziennemu życiu pod jednym dachem z dziećmi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej
Nowe trendy stylistyczne w IKEA - rustykalny styl szwedzki

Nowe trendy stylistyczne w IKEA - rustykalny styl szwedzki

2013-02-04 16:44:00

Dzięki nowym tekstyliom powstałym z inspiracji folklorem i tradycją rękodzieła, które podkreślają piękno praktycznych i prostych mebli, można mieć wystrój zupełnie jak na szwedzkiej wsi! Szwedzki styl rustykalny ma swoje korzenie w XVIII wieku i w zamiłowaniu króla Gustawa III do pięknego wzornictwa. Po wizycie w Wersalu, król przywiózł do Szwecji styl neoklasycystyczny, nadając mu rodzime akcenty. Poszczególne elementy zostały uproszczone, przy zachowaniu powściągliwej elegancji. Projektanci inspirowali się skromnym wyposażeniem i ozdobami obecnymi w wiejskich domach i gospodarstwach w Szwecji. W ten sposób osiągnięto spokojny i wesoły, acz wytworny styl. W szwedzkim stylu rustykalnym króluje wygoda, lekkość, tradycja i prostota.

czytaj więcej
Podróż do przeszłości - nowa limitowana kolekcja FJÄLLTÅG w Ikea  Kraków

Podróż do przeszłości - nowa limitowana kolekcja FJÄLLTÅG w Ikea Kraków

2012-12-06 09:54:00

Spotkanie przeszłości z teraźniejszością, prostoty z romantyzmem, rustykalności z miejskością - wszystkie te cechy łączy najnowsza limitowana kolekcja FJÄLLTÅG, dostępna od początku grudnia w IKEA Kraków. Każdy z jej produktów jest wyjątkowy i ma swoją własną opowieść, sięgającą przełomu XIX i XX wieku.

czytaj więcej
IKEA

Fjalltag - tekstylna podróż w czasie

2012-11-28 12:58:00

W podróż do przeszłości, wprost do ery przemysłowej, w której tkanina stanowiła paletę, a kolory bazowały na naturalnych pigmentach będzie można przenieść się dzięki nowej linii tekstyliów - FJALLTAG. Łączenie, tworzenie patchworków, szydełkowanie będące wówczas częścią życia tkaniny, zainspirowały projektantów do stworzenia niezwykłej, limitowanej kolekcji, którą będzie można podziwiać po raz pierwszy już w najbliższy czwartek 29 listopada, o godz. 18.00 na specjalnym pokazie organizowanym przez IKEA Targówek. Pokaz wzbogacony będzie konsultacjami związanymi z aranżacją wnętrz.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P