IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

Wystawa "Port lotniczy" w Domotece

Wystawa "Port lotniczy" w Domotece

2015-05-06 11:03:00

W Domotece, w dniach 10-31 maja 2015 r., w ramach wystawy „Port lotniczy” będzie można oglądać prace Tomasza Terleckiego, artysty fotografa oraz cieśli, który swoją pasję do fotografii i architektury przeniósł do warsztatu meblarskiego. Meble, które zostaną zaprezentowane, to doskonały przykład tego, jak architektura gmachów publicznych może kształtować design artykułów wyposażenia wnętrz.

czytaj więcej
Limitowana kolekcja ÖNSKEDRÖM w IKEA Kraków

Limitowana kolekcja ÖNSKEDRÖM w IKEA Kraków

2015-05-06 10:38:00

Połączenie humoru z funkcjonalnością i dobrą zabawą - tak w skrócie można opisać nową limitowaną kolekcję ÖNSKEDRÖM, która w kwietniu trafiła do IKEA Kraków. Na tekstyliach i drobnych akcesoriach domowych z tej serii zagościły zabawne rysunki jednego z najbardziej znanych szwedzkich grafików, Olle Eksella.

czytaj więcej
Balkon to magiczne miejsce - odkryj je na nowo

Balkon to magiczne miejsce - odkryj je na nowo

2015-04-29 14:20:00

W ciepłe wiosenne dni chcielibyśmy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Niestety nie zawsze możemy pozwolić sobie na wyprawę poza miasto. Jest na to sposób - odpowiednio urządzony balkon będzie doskonałym miejscem do leniuchowania na słońcu, wspólnych śniadań, a nawet romantycznej kolacji we dwoje.

czytaj więcej
Co nowego w IKEA?

Co nowego w IKEA?

2015-04-15 10:50:00

W kwietniu oferta IKEA wzbogaca się o nowe sprytne i funkcjonalne rozwiązania, o których warto pomyśleć, odświeżając dom na wiosnę. Nie zabraknie też nowości do sypialni, zarówno dla dużych, jak i małych.

czytaj więcej
Polski street art w sklepach IKEA na całym świecie

Polski street art w sklepach IKEA na całym świecie

2015-04-10 17:03:00

Sztuka powinna być dostępna dla każdego i obecna w każdym domu. Z tego właśnie założenia wyszli projektanci IKEA, którzy do współpracy przy nowej kolekcji plakatów zaprosili 12 artystów street-artowych z całego świata. Wśród nich znalazł się Mariusz Waras (M-City), jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców murali.

czytaj więcej
Odkryj swój balkon na nowo z IKEA

Odkryj swój balkon na nowo z IKEA

2015-03-12 14:10:00

W ciepłe wiosenne i letnie dni warto jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na dłuższą wyprawę na łono natury, zwłaszcza jeśli mieszkamy w mieście. IKEA zachęca więc, aby na co dzień wykorzystywać w tym celu swój balkon. Dzięki nowej kategorii mebli - meblom balkonowym - oraz wiosenno-letniej kolekcji dodatków będziemy mogli stworzyć na nim idealne miejsce do spędzania czasu pod gołym niebem, a przy okazji zyskamy dodatkową powierzchnię do zagospodarowania.

czytaj więcej
Co nowego - kolekcje IKEA 365+ i ONSKEDROM

Co nowego - kolekcje IKEA 365+ i ONSKEDROM

2015-03-09 09:41:00

KEA 365+ obejmuje zastawę stołową, naczynia do serwowania, garnki i noże, które są jeszcze lepiej dostosowane do współczesnych potrzeb w zakresie przygotowywania i spożywania posiłków w domu. Natomiast ÖNSKEDRÖM to kolekcja, w której wykorzystane zostały ilustracje jednego z najbardziej znanych szwedzkich grafików, Olle Eksella. Obie kolekcje będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku.

czytaj więcej
Wszystko w porządku,  czyli o pomysłowym przechowywaniu

Wszystko w porządku, czyli o pomysłowym przechowywaniu

2015-03-04 07:36:00

Koszule, sukienki, spodnie, buty, kurtki, płaszcze, a oprócz tego drobiazgi, takie jak paski czy biżuteria. Trzeba też gdzieś schować odkurzacz, deskę do prasowania i pościel. Tylko jak to wszystko pomieścić w jednej szafie i utrzymać w porządku?

czytaj więcej
IKEA wprowadza meble i akcesoria do ładowania bezprzewodowego urządzeń mobilnych

IKEA wprowadza meble i akcesoria do ładowania bezprzewodowego urządzeń mobilnych

2015-03-02 09:29:00

IKEA wprowadza na rynek unikalne, funkcjonalne meble zintegrowane z technologią bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe ładowarki. Jest to kolejny krok w dążeniach firmy do tworzenia lepszego życia w domu dlawielu ludzi poprzez sprytne, innowacyjne rozwiązania. Teraz smartfon czy laptop będzie można naładować na stoliku, lampie czy innym meblu z IKEA bez konieczności podłączania tradycyjnej ładowarki. W Polsce nowe produkty będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku.

czytaj więcej
Pierwsze zwiastuny wiosny podczas wystawy w Domotece

Pierwsze zwiastuny wiosny podczas wystawy w Domotece

2015-02-24 15:39:43

Jak się okazuje, w marcu przyroda rozkwitnie nie tylko za oknami. W dniach 1-31 marca 2015 roku w progach warszawskiej Domoteki zagości bowiem wystawa prac Beaty Kwiatkowskiej i Marty Konieczny - artystek, które starają się uchwycić piękno otaczającej natury, zamykając je w różnych formach swojej twórczości.

czytaj więcej
< 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P