IKEA

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

Podano do stołu -idealny pomysł na smaczną jadalnię

Podano do stołu -idealny pomysł na smaczną jadalnię

2015-07-06 14:45:00

Gdy do stołu zasiada cała rodzina, każdy posiłek zaczyna lepiej smakować. Warto stworzyć w swoim domu miejsce, które stanie się azylem i zgromadzi najbliższych w jednym miejscu. Jadalnia, bo o niej mowa, nie jest tylko luksusem posiadaczy dużego metrażu. Można ją z sukcesem stworzyć niemal w każdym mieszkaniu

czytaj więcej
Co nowego - kolekcje IKEA 365+ i ONSKEDROM

Co nowego - kolekcje IKEA 365+ i ONSKEDROM

2015-03-09 09:41:00

KEA 365+ obejmuje zastawę stołową, naczynia do serwowania, garnki i noże, które są jeszcze lepiej dostosowane do współczesnych potrzeb w zakresie przygotowywania i spożywania posiłków w domu. Natomiast ÖNSKEDRÖM to kolekcja, w której wykorzystane zostały ilustracje jednego z najbardziej znanych szwedzkich grafików, Olle Eksella. Obie kolekcje będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku.

czytaj więcej
Kuchnia na Twoją miarę

Kuchnia na Twoją miarę

2014-07-03 13:57:58

Dłuższe dni i więcej wolnego czasu sprawiają, że coraz częściej na odświeżenie lub zakup nowej kuchni decydujemy się właśnie w wakacje. Dlatego 30 czerwca IKEA wprowadziła specjalną ofertę związaną z nowym systemem mebli kuchennych METOD.

czytaj więcej
Innowacyjne kuchnie na Twoją miarę od kwietnia w sklepach IKEA

Innowacyjne kuchnie na Twoją miarę od kwietnia w sklepach IKEA

2014-03-25 13:18:00

1 kwietnia 2014 roku do asortymentu IKEA w Polsce wchodzi zupełnie nowy system mebli kuchennych METOD, dzięki któremu każdy będzie mógł z łatwością zrealizować marzenia o kuchni „uszytej na miarę” - na miarę swojej przestrzeni, potrzeb, gustu oraz portfela. Klienci sklepów IKEA będą mogli poznać jego zalety, odwiedzając przebudowane działy kuchenne, gdzie czeka na nich prawie 150 unikalnych aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym, tradycyjnym oraz skandynawskim. System oparty na modułach, większy niż dotychczas wybór frontów, nowe obudowy i elementy wyposażenia szuflad - METOD stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, a wszystko w przystępnych cenach i łatwe w montażu. Urządzanie kuchni nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

czytaj więcej
IKEA: Wiemy o jakich kuchniach marzą Polacy  i mamy dla nich idealne rozwiązanie

IKEA: Wiemy o jakich kuchniach marzą Polacy i mamy dla nich idealne rozwiązanie

2014-03-07 13:51:00

IKEA dobrze wie, jak ważna dla Polaków jest kuchnia. Jakie są potrzeby i marzenia Polaków odnośnie idealnej kuchni. Te marzenia mogą się spełnić dzięki zupełnie nowemu systemowi mebli kuchennych METOD, który pojawi się w Polsce już 1 kwietnia 2014 roku. Mówiąc „zupełnie nowy”, IKEA ma na myśli wymiary modułów, obudowy szafek, drzwi, zawiasy, szuflady, elementy wyposażenia, styl - dosłownie wszystko. Dzięki innowacyjnym zmianom dopasowanie kuchni na miarę własnych potrzeb będzie teraz dużo łatwiejsze.

czytaj więcej
IKEA wprowadza innowacyjny system mebli kuchennych

IKEA wprowadza innowacyjny system mebli kuchennych

2014-02-06 11:56:00

IKEA dąży do tego, aby wszystkim żyło się lepiej na co dzień, dlatego zawsze poznaje potrzeby ludzi i stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Z tego względu firma zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego. Zadbała przy tym o to, żeby jak najlepiej dopasować nowe kuchnie do zmieniających się wymagań współczesnego klienta, wykorzystując całą swoją wiedzę i pasję do urządzania domu.

czytaj więcej
Urządzanie kuchni może być frajdą

Urządzanie kuchni może być frajdą

2013-11-28 10:24:00

Na początku czujemy ogromne podekscytowanie. Snujemy wizje, kreślimy plany, szukamy inspiracji. Gdy emocje zaczynają opadać, pojawiają się pierwsze pytania i wątpliwości. Uczucia te towarzyszą chyba każdemu, kto zabiera się za urządzanie kuchni. A przecież przedsięwzięcie to może być niezłą frajdą niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie projektowania, czy wykańczania pomieszczenia.

czytaj więcej
Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

2013-08-22 23:41:00

W dniu dzisiejszym odbyła się oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2014, która stanowi początek całorocznych działań firmy poświęconych przede wszystkim codziennemu życiu pod jednym dachem z dziećmi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P