Ferro

Ferro w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Ferro w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody Finanse katalogi

O firmie Ferro

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Siedziba Grupy oraz centrum magazynowo-logistyczne znajduje się w Skawinie. W skład Grupy, której podmiotem dominującym jest FERRO S.A. wchodzą także: FERRO International Sp. z o. o., FERRO Marketing Sp. z o. o., Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd., NOVASERVIS spol. s.r.o. oraz NOVASERVIS FERRO Group SRL (dawniej NOVASERVIS Romania SRL). W ramach Grupy FERRO S.A. rozpoczęła działalność nowo utworzona spółka Novaservis FERRO SK s.r.o. z siedzibą w Senica, w Republice Słowackiej przeznaczona do dystrybucji produktów Grupy na rynku słowackim. Od 14 kwietnia 2010 roku Grupa FERRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ferro: W ogrodzie i na działce

Ferro: W ogrodzie i na działce

2014-06-25 11:29:00

Altany, stoliki i ławy to niezwykle ważne wyposażenie naszych terenów zielonych zapewniające komfort i dobry wypoczynek. Dzieciom zapewne najbardziej podobają się huśtawki i baseny, w których w upalne dni można się wykąpać. Kwiaty, warzywa, owoce a może tylko starannie wypielęgnowana trawa? Wszystkie te elementy składają się na aranżację ogrodu. Jednak, aby miał on odpowiadający nam wygląd potrzebujemy czasem niewielkich, choć niezwykle istotnych sprzętów, które zazwyczaj leżą gdzieś w kącie altany czy komórce na narzędzia. Bez nich nie byłoby zadbanych roślin, a tym samym tego wszystkiego, co dzięki nim jest naszym udziałem.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P