Ferro

Ferro w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Ferro w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody Finanse katalogi

O firmie Ferro

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Siedziba Grupy oraz centrum magazynowo-logistyczne znajduje się w Skawinie. W skład Grupy, której podmiotem dominującym jest FERRO S.A. wchodzą także: FERRO International Sp. z o. o., FERRO Marketing Sp. z o. o., Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd., NOVASERVIS spol. s.r.o. oraz NOVASERVIS FERRO Group SRL (dawniej NOVASERVIS Romania SRL). W ramach Grupy FERRO S.A. rozpoczęła działalność nowo utworzona spółka Novaservis FERRO SK s.r.o. z siedzibą w Senica, w Republice Słowackiej przeznaczona do dystrybucji produktów Grupy na rynku słowackim. Od 14 kwietnia 2010 roku Grupa FERRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ferro: Akcesoria do wygodnej łazienki

Ferro: Akcesoria do wygodnej łazienki

2017-11-28 10:53:00

W łazienkach chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do wyboru funkcjonalnych mebli i armatury, które powinny równocześnie ozdabiać wnętrza.  Nowoczesne baterie i natryski wyposażone w innowacyjne rozwiązania nie tylko zapewniają wygodę użytkownikom, często oszczędzając też wodę i domowe wydatki, ale także charakteryzują się eleganckim wzornictwem. Obok wysokiej jakości armatury w łazience muszą znaleźć się również praktyczne akcesoria. Stojące lub wiszące rozmieszczone w różnych miejscach nadadzą wnętrzu wyjątkowego wyrazu.

czytaj więcej
Praktyczne akcesoria na szczoteczki

Praktyczne akcesoria na szczoteczki

2016-03-08 10:39:00

Nie może ich zabraknąć w żadnej łazience. Zarówno tej prywatnej jak i hotelowej. Powoli tradycyjne kubki na szczoteczki do mycia zębów odchodzą do lamusa. Ich miejsce zajmują nowoczesne akcesoria, które wspaniale ozdabiają łazienkowe wnętrze. Najczęściej występują w kolekcjach, tworząc piękne i funkcjonalne zestawy.

czytaj więcej
Syfony, korki umywalkowe i zawory, czyli praktyczne i dekoracyjne detale łazienkowe

Syfony, korki umywalkowe i zawory, czyli praktyczne i dekoracyjne detale łazienkowe

2015-07-22 12:58:00

Na co zwracamy uwagę przy urządzaniu łazienki? Na pewno na funkcjonalną i komponującą się z aranżacją wnętrza armaturę, praktyczne i eleganckie meble a także niezbędne akcesoria takie jak dozowniki na mydło, mydelniczki czy wieszaki na ręczniki. Wszystkie te elementy powinny tworzyć przestrzeń naszego prywatnego salonu kąpielowego zapewniając mu atrakcyjny wygląd, a nam wygodę użytkowania.

czytaj więcej
Wygodna łazienka

Wygodna łazienka

2015-04-27 11:26:00

Wszyscy lubimy komfort w łazience. Dlatego znajdujące się w niej meble, armatura i akcesoria powinny posiadać przede wszystkim walory funkcjonalne. Wszelkiego rodzaju udogodnienia szczególnie cenione są przez osoby starsze i niepełnosprawne, które mają problemy ze swobodnym przemieszczaniem się, zmianą położenia ciała, a często także z wykonywaniem nawet najprostszych czynności.

czytaj więcej
Nowość od FERRO - zawory antyskażeniowe

Nowość od FERRO - zawory antyskażeniowe

2013-03-26 17:19:00

FERRO wprowadza na rynek funkcjonalne zawory antyskażeniowe . Urządzenia te zabezpieczają instalacje wewnętrzne i zewnętrzne wody pitnej przed zanieczyszczeniami, powstałymi na skutek tzw. przepływu zwrotnego czyli cofnięcia się zanieczyszczonej wody do instalacji. Proces ten prowadzi do wtórnego skażenia wody pitnej.

czytaj więcej
Ferro powiększa ofertę o gamę zaworów kulowych wodnych

Ferro powiększa ofertę o gamę zaworów kulowych wodnych

2012-08-08 17:07:16

Wśród nowości znalazły się zawory z dławikiem nakrętno - nakrętne z korkiem i odpowietrznikiem oraz z końcówką do węża, zawory nakrętno - wkrętne z rączką w wersji standard PN16 i normal PN25, a także zawory kulowe wodne spustowe - w opcji standard oraz z uszczelką. Zawory kulowe wodne stosowane są głównie w instalacjach ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania. W warunkach otwarcia zapewniają pełny przepływ medium zgodnie z normą. Posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez ITB, Atesty Higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz Deklarację Zgodności producenta. Materiałem, z którego wykonane są korpus i kula zaworu jest mosiądz. Kulę i trzpień uszczelniono teflonem PTFE. Korpusy i nakrętki wykonane zostały z wyprasek i obrabiane na obrabiarkach.

czytaj więcej
Ferro: Mikołajkowe prezenty dla łazienki

Ferro: Mikołajkowe prezenty dla łazienki

2011-12-02 13:12:00

Już wkrótce zapuka do naszych drzwi Św. Mikołaj. Przypominają nam o tym przede wszystkim udekorowane świątecznie sklepy pełne propozycji na mikołajkowo-gwiazdkowe podarunki. Zapewne większość z nas zastanawia się, jaki prezent sprawi najbliższym największą radość; praktyczny czy ozdobny, a może uda się znaleźć przedmiot skupiający obie te właściwości - funkcjonalny i atrakcyjny designersko? Warto popytać rodzinę i przyjaciół, a może nawet wpaść z nieoczekiwaną wizytą, właśnie po to by dowiedzieć się, czego potrzebują i o czym marzą nasi bliscy.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P