Ferro

Ferro w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Ferro w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody Finanse katalogi

O firmie Ferro

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Siedziba Grupy oraz centrum magazynowo-logistyczne znajduje się w Skawinie. W skład Grupy, której podmiotem dominującym jest FERRO S.A. wchodzą także: FERRO International Sp. z o. o., FERRO Marketing Sp. z o. o., Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd., NOVASERVIS spol. s.r.o. oraz NOVASERVIS FERRO Group SRL (dawniej NOVASERVIS Romania SRL). W ramach Grupy FERRO S.A. rozpoczęła działalność nowo utworzona spółka Novaservis FERRO SK s.r.o. z siedzibą w Senica, w Republice Słowackiej przeznaczona do dystrybucji produktów Grupy na rynku słowackim. Od 14 kwietnia 2010 roku Grupa FERRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Solar System - zawory, zestawy i grupy solarne firmy FERRO

Solar System - zawory, zestawy i grupy solarne firmy FERRO

2016-09-12 09:46:00

Systemy solarne to już niemalże standard nie tylko w instalacjach domów jedno- i wielorodzinnych, ale także zakładów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Nic w tym dziwnego, bowiem dzięki instalacjom solarnym zyskuje się duże oszczędności kosztów ogrzewania pomieszczeń i przygotowania c.w.u.

czytaj więcej
Elektroniczne pompy obiegowe Weberman do instalacji grzewczej i solarnej

Elektroniczne pompy obiegowe Weberman do instalacji grzewczej i solarnej

2015-04-16 16:28:34

Energooszczędność jest jednym z podstawowych wymogów stawianych przed nowoczesną techniką grzewczą. Obecnie rozwój technologii pozwala producentom na zastąpienie tradycyjnych pomp tzw. manualnych, stosowanych w dotychczasowych układach C.O., CWU i układach solarnych nowoczesnymi urządzeniami sterowanymi elektronicznie. W ofercie FERRO znajdziemy szeroki asortyment takich produktów, w tym energooszczędne pompy obiegowe najnowszej generacji GPA II marki Weberman do instalacji grzewczych i solarnych.

czytaj więcej
Komplety termostatyczne do grzejników dolnozasilanych typu V

Komplety termostatyczne do grzejników dolnozasilanych typu V

2012-10-02 13:13:00

Do grupy kompletów termostatycznych Ferro dołączyły zestawy: ZTV01, ZTV02, ZTV03 i ZTV04.

czytaj więcej
FERRO w technice grzewczej - regulatory temperatury

FERRO w technice grzewczej - regulatory temperatury

2012-06-05 19:27:00

Firma FERRO wzbogaciła swą ofertę o regulatory temperatury będące częścią systemu sterowania ogrzewaniem podłogowym. Dobowe i tygodniowe elektroniczne regulatory temperatury występują w dwóch wersjach: przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenia przewidziane są do pracy w instalacjach grzewczych lub klimatyzacyjnych. W ofercie znalazły się dobowe regulatory temperatury F1210 i F1210TXT6 z prostą i wygodną regulacją, której zakres wynosi 5°C do 30 °C i dużym, praktycznym wyświetlaczem.

czytaj więcej
Oszczędzaj ciepło z Ferro

Oszczędzaj ciepło z Ferro

2012-01-31 14:50:00

Oszczędzaj ciepło i poczuj się komfortowo - pod takim hasłem FERRO promuje komplety termostatyczne: prosty i kątowy złożone z zaworu termostatycznego bez nastawy wstępnej, zaworu odcinającego oraz głowicy termostatycznej cieczowej. Jest to propozycja skierowana nie tylko do instalatorów, ale do wszystkich zainteresowanych sprawnie działającą instalacją c.o. oraz obniżeniem wydatków na ogrzewanie.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P