Barlinek

Barlinek w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Finanse Wydarzenia

O firmie Barlinek

BARLINEK to największy i najbardziej znany polski producent podłóg drewnianych. Firma odnosi znaczące sukcesy również za granicą - podłogi z logo marki można obecnie kupić już w 55 krajach na 5 kontynentach. Każda kolekcja łączy w sobie wieloletnie doświadczenie ekspertów firmy, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz znajomość aktualnych trendów w zakresie aranżacji wnętrz. Barlinek jest również inicjatorem wielu programów dotyczących ochrony środowiska oraz edukacji ekologicznej.

Deska Barlinecka teraz również na ścianę

Deska Barlinecka teraz również na ścianę

2015-02-23 12:34:00

Barlinek, producent podłóg drewnianych, rozszerzył ofertę o deski montowane na ścianie. Deska Barlinecka ułożona na ścianie to sposób na wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze. To designerski element dekoracyjny i nietuzinkowy sposób wyeksponowania naturalnego piękna drewna. Od dziś Deska Barlinecka to więcej niż podłoga.

czytaj więcej
Jean Marc Artisan - podłogi ręcznie postarzane

Jean Marc Artisan - podłogi ręcznie postarzane

2014-09-25 15:32:00

Styl vintage jest wymagający. Wymaga elementarnej wiedzy (i często intuicji), która pozwoli nam ze stosu staroci wyłowić prawdziwą perłę. Taką, która sprawi, że nasze wnętrze stanie się nietuzinkowe, wysmakowane i oryginalne. Taką, której jakość wykonania i użytych materiałów zagwarantuje prawdziwą długowieczność. Taką perłą jest bez wątpienia kolekcja ręcznie postarzanych podłóg Jean Marc Artisan. Dlaczego? Oto 10 powodów.

czytaj więcej
Podłogi drewniane - trendy 2014

Podłogi drewniane - trendy 2014

2014-08-18 10:27:00

Szerokie deski, subtelne barwienie naturalnego drewna - oto co projektanci wnętrz polecają na podłogi w tym sezonie. Trendy te odnajdziemy w nowych kolekcjach marki Barlinek.

czytaj więcej
Nadchodzą nowe “Smaki Życia”

Nadchodzą nowe “Smaki Życia”

2014-06-30 13:00:00

Na rynek trafiła właśnie kolejna odsłona kultowej kolekcji podłóg drewnianych Barlinka. “Smaki Życia” to deska barlinecka w najbardziej designerskiej wersji. Naturalne drewno dębu i jesionu w 16 wybarwieniach, odzwierciedlających najmodniejsze kolory sezonu.

czytaj więcej
Podłogi  SENSES - dotyk design’u w dużym formacie

Podłogi SENSES - dotyk design’u w dużym formacie

2014-06-05 11:43:00

Ponadstandardowa szerokość desek, subtelna kolorystyka wybarwień oraz zamierzona surowość wykończenia to kwintesencja sensualnego stylu SENSES - nowej kolekcji podłóg drewnianych Barlinka. Kolekcja powstała przy współpracy ze znaną i cenioną architekt Patrycją Zaczyńską.

czytaj więcej
Barlinek: Podłogi w stylu vintage

Barlinek: Podłogi w stylu vintage

2013-07-02 12:29:00

Moda na podłogi z prawdziwego drewna trwa od kilku lat i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się odwrócić. Przeciwnie, coraz większą popularnością cieszą się podłogi o wyglądzie tradycyjnych desek, w których wyraźnie widoczne są naturalne cechy drewna, takie jak sęki i usłojenie. Autem stają się również drobne niedoskonałości i uszkodzenia, które wpisują podłogę w niezwyle modny obecnie styl vintage. Według definicji styl vintage „dotyczy rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączenia stylów pochodzących z różnych epok.

czytaj więcej
Places - nowoczesny parkiet dwuwarstwowy w ofercie Barlinka

Places - nowoczesny parkiet dwuwarstwowy w ofercie Barlinka

2012-06-26 11:22:00

Places to parkiet nowej generacji. Poczuj przyjemność obcowania z najszlachetniejszym z naturalnych surowców. Drewno nada Twojemu wnętrzu unikalny styl - odporny na zmiany trendów, niezmiennie zachwycający. Wybierając  parkiet masz pewność, że otrzymujesz produkt naturalny i w pełni ekologiczny.

czytaj więcej
5Gs - nowe złącze deski barlineckiej

5Gs - nowe złącze deski barlineckiej

2012-01-02 18:30:00

Barlinek wprowadził nowe złącze - 5Gs, dzięki któremu podłogę można położyć o 25% szybciej i bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Nowe złącze ogranicza również do minimum ryzyko występowania skrzypienia podłogi.

czytaj więcej
Deska Barlinecka: Milkshake - deska 1 lamelowa

Deska Barlinecka: Milkshake - deska 1 lamelowa

2011-10-19 11:26:00

Słowa, że życie jest sceną, a my aktorami odgrywającymi swe role, skłaniają do pytania o wybór. Czy zagrać pierwszoplanową rolę? Czemu nie! Bez lęku przed błyskiem fleszy wejść w świat, który wzbudza zachwyt i uczynić go swoim. Nic nie jest dziełem przypadku. Sami decydujemy, jak bardzo chcemy się wybić ponad przeciętność.

czytaj więcej
Deska Barlinecka: Panna Cotta - deska 1 lamelowa

Deska Barlinecka: Panna Cotta - deska 1 lamelowa

2011-10-04 09:33:00

Doświadczanie może być przyjemnością. Kiedy każdy bodziec czyni życie pełniejszym, a wyobraźnia nadaje mu głębi. Nieustanne poszukiwanie inspiracji i silnych emocji naznacza biografie wyjątkowe. Obojętność i nuda to pojęcia obce, gdy gust kształtuje się w ogniu pasji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P