Schock

Schock w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Schock w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie Schock

Firma CCI sp. z o.o. istnieje od 1990 roku, a od 1996 roku jako Generalny Dystrybutor, zajmuje się sprzedażą niemieckich zlewozmywaków kompozytowych Schock, wykonanych z materiału Granit CRISTALITE i Cristadur.

Osiedle Forma Wysoka - na pograniczu natury i nowoczesności

Osiedle Forma Wysoka - na pograniczu natury i nowoczesności

2017-12-07 09:49:00

Bliskość natury i spokój wydają się nieosiągalne w wielkim mieście. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko, aby móc je odnaleźć - Osiedle Forma Wysoka pozwala cieszyć się własną przestrzenią niezakłóconą przez metropolię. Współgrające z naturalną zielenią jest idealne dla rodziny, która ceni sobie bezpieczeństwo i życie we własnym tempie, nie rezygnując tym samym z atrakcji miasta.

czytaj więcej
Swoboda projektowania balkonów z Schöck Isokorb

Swoboda projektowania balkonów z Schöck Isokorb

2017-08-07 11:53:00

Balkon to wyjątkowe miejsce - nie tylko w okresie letnim, kiedy to sprzyja relaksowi, a także pozwala na rozwijanie ogrodniczych pasji poprzez uprawę ziół czy kwiatów. Balkony są również dopełnieniem i ozdobą bryły budynku, podkreślają estetykę elewacji lub nadają obiektowi zupełnie nowego charakteru. Ważne, aby projektując konstrukcje balkonowe zdecydować się na rozwiązania, które zapewnią nam swobodę projektowania, a także pozwolą zachować dobrą izolacyjność i trwałość.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P