Geberit

Geberit w dziale informacje

Wydarzenia Promocje Wiadomości
Jak zapewnić sobie dyskrecję i komfort w łazience

Jak zapewnić sobie dyskrecję i komfort w łazience

2015-08-05 12:02:00

Łazienka niezależnie od tego czy jest duża czy mała oraz w jakim stylu została urządzona, powinna zapewniać wygodę i dawać poczucie dyskrecji. Nowoczesne rozwiązania systemów kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych to najlepszy sposób na to, by łazienka stała się miejscem, w którym czujemy się swobodnie i komfortowo.

czytaj więcej
Magia dotyku - przyciski spłukujące Geberit

Magia dotyku - przyciski spłukujące Geberit

2015-06-09 12:29:00

Marka Geberit gwarantuje dyskretne i niezawodne funkcje, wygodę oraz trwałość przycisków spłukujących. Szeroka gama modeli sprawi, że każda łazienka nabierze indywidualnego charakteru i niepowtarzalnej funkcjonalności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Geberit łazienka stanie się nowym miejscem komfortu i relaksu o najwyższej jakości.

czytaj więcej
Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit - nowy wymiar w projektowaniu łazienek

Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit - nowy wymiar w projektowaniu łazienek

2015-03-30 15:33:00

Umieszczenie przycisku spłukującego za miską sedesową bezpośrednio na spłuczce nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego też firma Geberit ma w swoim asortymencie również przyciski zdalnego sterowania. Dzięki niewielkim rozmiarom i pneumatycznej technice umożliwiają umieszczenie urządzenia uruchamiającego spłukiwanie w dowolnym miejscu.

czytaj więcej
GEBERIT - przyciski spłukujące

GEBERIT - przyciski spłukujące

2013-06-12 08:18:00

Sigma 50 - przycisk spłukujący. Od kwietnia na rynku dostępny jest nowy przycisk Sigma 50. Choć został zmieniony tylko w szczegółach, to jego wygląd zaskakuje. Projektant Sigma 50 Christoph Behling zdecydował się na zaokrąglenie i uwypuklenie metalowych klawiszy oraz zrezygnował z widocznej ramki, co nadało Sigmie wygląd szlachetnego klejnotu. Przycisk w nowej wersji wygląda lekko i jeszcze bardziej elegancko. Dodatkowo uzupełniono kolorystykę o barwę umbra (SQ) oraz szczotkowany chrom, który zostanie zastosowany w pasującym do Sigmy 50 przycisku pisuarowym (stanie się to w przyszłym roku).

czytaj więcej
Nowy pomysł na twoją łazienkę Geberit Monolith do umywalki

Nowy pomysł na twoją łazienkę Geberit Monolith do umywalki

2012-05-31 13:00:00

Moduły sanitarne Geberit Monolith wyznaczają nowe trendy w projektowaniu łazienek. Czego potrzebujemy, gdy stoimy przed umywalką? Na pewno ciepłej i zimnej bieżącej wody, mydła i ręcznika. Przyda się też pasta i szczoteczka do zębów, krem nawilżający, szczotka do golenia, czy chociażby płyn do usuwania makijażu. Wszystkie te przedmioty muszą być gdzieś postawione i przechowywane. Geberit Monolith  zaproponował swoim klientom nowe i niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, które równocześnie w elegancki sposób rozwiązuje szereg kwestii technicznych.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P