Polifarb Kalisz
Biała farba - jak wybrać najlepszą?

Biała farba - jak wybrać najlepszą?

2018-02-22 12:49:32

Kupić białą farbę - wydawałoby się, że nie ma nic prostszego. Tymczasem pośród dostępnych na półce produktów białe farby albo nie pokrywają dobrze ścian, albo szybko odpadają, albo co najdziwniejsze - po prostu nie są białe.  Jak więc wybrać idealną białą farbę?

czytaj więcej
Ciepłe mieszkanie, niskie rachunki

Ciepłe mieszkanie, niskie rachunki

2018-01-26 09:53:00

Kiedy na dworze temperatura spada poniżej 0 i nadchodzi sezon grzewczy, korzystamy z niego, ile się da, aby nie wpuścić zimnego powietrza do mieszkania. Do maksimum odkręcamy kaloryfery, szczelnie zamykamy okna - to jednak nie zawsze zapewnia nam odpowiedni komfort termiczny, ale jedynie wzrost kosztów ogrzewania. Jak temu zapobiec?

czytaj więcej
System Mikrosfer - co może farba?

System Mikrosfer - co może farba?

2018-01-16 08:05:00

Farba może wiele - diametralnie zmieni styl, w jakim urządzono mieszkanie, zakryje niedoskonałości ściany, wygładzi nierówności źle położonego tynku. Ten wartościowy, choć raczej standardowy pakiet, otrzymujemy wraz z niemal każdą zakupioną puszką farby. Okazuje się jednak, że istnieją technologie o wiele bardziej innowacyjne, pozwalające uzyskać takie parametry farby, jakie osiąga dobra izolacja ściany. Jak to możliwe?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P