Elastolith

O firmie Elastolith

ELASTOLITH POLSKA sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel i dystrybutor płytek klinkierowych marki ELASTOLITH, czyli holenderskiego producenta jedynej w swoim rodzaju mineralnej płytki klinkierowej. Receptura została opracowana pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku i opatentowana w 1962 roku, co powoduje, że ELASTOLITH ma ponad 50-o letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego najwyższej jakości produktu.

Jak stworzyć trwałą i estetyczną elewację klinkierową?

Jak stworzyć trwałą i estetyczną elewację klinkierową?

2017-08-08 10:59:00

Ściany frontowe od zawsze zajmowały architektów, którzy tworzyli oryginalne elewacje i starali się zaprojektować zachwycające fasady. Dobrze wykonana elewacja jest bowiem wizytówką każdego domu - ważna jest nie tylko wizualna estetyka, ale także wyjątkowa trwałość. Dzięki systemowi mineralnych płytek klinkierowych Elastolith nie będziemy musieli wybierać między wysoką jakością i odpornością a wyglądem fasady.

czytaj więcej
Inspiracje z natury - biele, kremy i beże z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

Inspiracje z natury - biele, kremy i beże z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

2017-07-26 12:27:00

Wybierając kolor i fakturę elewacji pamiętajmy, że nie zmienimy jej prędko. Dlatego też zastanówmy się, czy na preferowaną fasadę będziemy równie chętnie patrzeć w dalszej przyszłości. Warto pamiętać, że biele, beże i kremy to ponadczasowe rozwiązania. Minimalistyczne, jasne odcienie nie kończą się jednak na trzech barwach. W palecie kolorystycznej mineralnych płytek klinkierowych Elastolith możemy znaleźć, zarówno klasyczne odcienie, jak i te bardziej zaskakujące propozycje dla naszych ścian - począwszy od złamanej bieli - po jasne brązy. To wstęp do odkrycia ogromnych możliwości aranżacyjnych w związku z jasnymi kolorami. 

czytaj więcej
Holenderski chłód - szarości i antracyty z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

Holenderski chłód - szarości i antracyty z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

2017-07-10 10:30:00

Główną cechą holenderskiego stylu jest przestronność. Jasne, duże wnętrza z prostymi, ale ciężkimi meblami, umiejętne łączenie nowoczesności z rustykalnym stylem i przede wszystkim modny minimalizm. Zarówno na elewacjach, jak i przy aranżacji wnętrz króluje stonowana kolorystyka. Chłód w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków, pomogą nam osiągnąć modne szarości i antracyty z kolekcji mineralnych płytek klinkierowych Elastolith.

czytaj więcej
Wewnętrzne piękno z Elastolith

Wewnętrzne piękno z Elastolith

2017-06-20 09:59:00

Płytki klinkierowe Elastolith są doceniane przez architektów ze względu na wyjątkową trwałość i modny design. To dlatego tak często wykorzystuje się je we wnętrzach - a dzięki uniwersalnej formie i bogatej ofercie kolorystycznej można je zastosować w każdym pomieszczeniu.  Łatwy i szybki montaż sprawia, że już teraz możemy zaaranżować nimi przestrzeń zarówno w salonie, jak i w kuchni czy łazience.  Mineralny klinkier Elastolith łączy w sobie tradycję z nowoczesnym stylem, dlatego doskonale pasuje do każdego wnętrza, eksponując całe ściany i drobne elementy.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P