Elastolith

O firmie Elastolith

ELASTOLITH POLSKA sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel i dystrybutor płytek klinkierowych marki ELASTOLITH, czyli holenderskiego producenta jedynej w swoim rodzaju mineralnej płytki klinkierowej. Receptura została opracowana pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku i opatentowana w 1962 roku, co powoduje, że ELASTOLITH ma ponad 50-o letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego najwyższej jakości produktu.

Wewnętrzne piękno z Elastolith

Wewnętrzne piękno z Elastolith

2017-06-20 09:59:00

Płytki klinkierowe Elastolith są doceniane przez architektów ze względu na wyjątkową trwałość i modny design. To dlatego tak często wykorzystuje się je we wnętrzach - a dzięki uniwersalnej formie i bogatej ofercie kolorystycznej można je zastosować w każdym pomieszczeniu.  Łatwy i szybki montaż sprawia, że już teraz możemy zaaranżować nimi przestrzeń zarówno w salonie, jak i w kuchni czy łazience.  Mineralny klinkier Elastolith łączy w sobie tradycję z nowoczesnym stylem, dlatego doskonale pasuje do każdego wnętrza, eksponując całe ściany i drobne elementy.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P