Elastolith

O firmie Elastolith

ELASTOLITH POLSKA sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel i dystrybutor płytek klinkierowych marki ELASTOLITH, czyli holenderskiego producenta jedynej w swoim rodzaju mineralnej płytki klinkierowej. Receptura została opracowana pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku i opatentowana w 1962 roku, co powoduje, że ELASTOLITH ma ponad 50-o letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego najwyższej jakości produktu.

Jak stworzyć trwałą i estetyczną elewację klinkierową?

Jak stworzyć trwałą i estetyczną elewację klinkierową?

2017-08-08 10:59:00

Ściany frontowe od zawsze zajmowały architektów, którzy tworzyli oryginalne elewacje i starali się zaprojektować zachwycające fasady. Dobrze wykonana elewacja jest bowiem wizytówką każdego domu - ważna jest nie tylko wizualna estetyka, ale także wyjątkowa trwałość. Dzięki systemowi mineralnych płytek klinkierowych Elastolith nie będziemy musieli wybierać między wysoką jakością i odpornością a wyglądem fasady.

czytaj więcej
Holenderski chłód - szarości i antracyty z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

Holenderski chłód - szarości i antracyty z kolekcji Elastolith na elewacjach i we wnętrzach

2017-07-10 10:30:00

Główną cechą holenderskiego stylu jest przestronność. Jasne, duże wnętrza z prostymi, ale ciężkimi meblami, umiejętne łączenie nowoczesności z rustykalnym stylem i przede wszystkim modny minimalizm. Zarówno na elewacjach, jak i przy aranżacji wnętrz króluje stonowana kolorystyka. Chłód w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków, pomogą nam osiągnąć modne szarości i antracyty z kolekcji mineralnych płytek klinkierowych Elastolith.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P