Kludi

Kludi w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Kludi w dziele łazienka

Meble Baterie łazienkowe Armatura sanitarna

Kludi w dziale informacje

Nagrody Wiadomości
KLUDI L-INE S - sztuka kontrastu

KLUDI L-INE S - sztuka kontrastu

2016-02-04 11:07:00

W nowoczesnym domu kuchnia to coś więcej, niż tylko miejsce przygotowania posiłku. Coraz częściej łączona z salonem, otwarta na pokój dzienny - staje się ważnym elementem wnętrza mieszkalnego. Z tego powodu większą uwagę zwracamy na estetykę elementów wyposażenia. Poszukujemy oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań.

czytaj więcej
KLUDI - zawory ze sterowaniem w wylewce i zawór higieniczny KLUDI BOZZ

KLUDI - zawory ze sterowaniem w wylewce i zawór higieniczny KLUDI BOZZ

2014-11-26 09:24:00

Produkty z serii KLUDI BOZZ utrzymane są w estetyce minimalizmu. Ich harmonijna, cylindryczna forma pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Nowością są zawory ze sterowaniem w wylewce oraz higieniczny zestaw natryskowy, które wzbogacają możliwości aranżacyjne kolekcji.

czytaj więcej
Kludi L-INE: Wszechstronna bateria kuchenna

Kludi L-INE: Wszechstronna bateria kuchenna

2013-02-05 11:24:00

Z wygiętą w łuk lub też poziomą wylewką - design tej baterii niezmiennie zachwyca, a szczególnie dobrze odnajdzie się w kuchni o minimalistycznym wystroju.

czytaj więcej
Nowa seria baterii kuchennych  Kludi  E-GO

Nowa seria baterii kuchennych Kludi E-GO

2012-06-11 11:19:00

Zajęte ręce? Dla takich codziennych sytuacji Kludi znalazło rozwiązanie znacznie poprawiające komfort pracy w kuchni.Pełna swoboda minimalistyczny design i nuta ekstrawagancji sprawiają, że to dobry wybór do każdej nowoczesnej kuchni.

czytaj więcej
Bateria kuchenna Bingo Star

Bateria kuchenna Bingo Star

2012-01-16 12:13:00

Bateria kuchenna Bingo Star: teraz także w wersji dwuuchwytowej Bingo Star posiada wylewkę o wysokości 23cm, która doskonale sprawdza się przy napełnianiu wysokich naczyń.

czytaj więcej
Kludi prezentuje baterie kuchenne Esprit home

Kludi prezentuje baterie kuchenne Esprit home

2011-10-04 13:52:00

Firma Kludi, jeden z wiodących producentów armatury kuchennej i łazienkowej, wraz lifestylową marką Esprit prezentują nową kolekcję Esprit home, a w niej prawdziwy hit tego roku: kolekcję baterii kuchennych. Współczesna kuchnia to nie tylko pomieszczenie, w którym przygotowujemy i spożywamy posiłki. To najlepsze miejsce na codzienne rozmowy i spotkania z bliskimi. Dlatego powinno zapewniać domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również cieszyć oko i zmysły. Kuchnia to nowa przestrzeń dla produktów sygnowanych marką Esprit home, a baterie kuchenne to pierwsze produkty, które w niej zagościły.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P