CDA

CDA w dziele łazienka

Inne Kabiny / wanny

CDA w dziale informacje

Wiadomości
Dekoracyjne szkło w aranżacji wnętrz

Dekoracyjne szkło w aranżacji wnętrz

2018-03-14 11:00:00

Ozdobne szkło urozmaici wnętrze i doda mu unikalnego stylu. Dekoracyjną taflę wykorzystać można nie tylko w mieszkaniu, ale też w biurze, galerii handlowej czy urzędzie. Wystarczy, że dobierzemy odpowiedni rodzaj zdobienia.

czytaj więcej
Rola szkła w nowoczesnej kuchni

Rola szkła w nowoczesnej kuchni

2018-01-16 10:20:00

Kiedyś traktowana głównie jako miejsce przygotowywania posiłków, obecnie jest centralnym punktem domu, w którym toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Współczesna kuchnia to pomieszczenie reprezentacyjne, na równi z salonem, szczególnie, odkąd zapanowała moda na kuchnie otwarte.

czytaj więcej
Szkło w industrialnym wnętrzu

Szkło w industrialnym wnętrzu

2017-11-27 09:41:26

Choć lofty przeważnie kojarzą się z przestrzeniami w odpowiednio zaadaptowanych, starych obiektach przemysłowych, powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych zaprojektowanych w podobny sposób. Jedno się nie zmienia - wyróżniają się one niezwykłą przestronnością, licznymi przeszkleniami, a także surowością aranżacji.

czytaj więcej
Mała szklana - czyli jak urządzić funkcjonalną łazienkę

Mała szklana - czyli jak urządzić funkcjonalną łazienkę

2017-08-31 11:07:00

Urządzenie łazienki, która będzie nie tylko funkcjonalnym, ale też estetycznym wnętrzem, potrafi być nie lada wyzwaniem. Nietypowy układ lub ograniczony metraż to jedne z najczęściej spotykanych problemów podczas jej aranżacji. Istnieje jednak kilka prostych zabiegów, które pozwolą nie tylko komfortowo ją urządzić, ale też optycznie powiększyć.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P