Malita Just Wood

Malita Just Wood w dziale pokój

Stoły i stoliki

Malita Just Wood w dziale informacje

Wydarzenia

O firmie Malita Just Wood

Malita Just Wood zrodziła się z pasji tworzenia w 2016 roku. Jej założyciele a zarówno projektanci łączą klasyczne rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki czemu oferta produktowa na którą składają się stoły oraz stoliki kawowe to połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno ze szkłem, stalą czy też mchem. Malita Just Wood nieprzerwanie rozwija swoją działalność stawiając na innowacyjność i funkcjonalność, nie bez znaczenia jest fakt, że oferta marki to produkt w 100% polski.

Natura we wnętrzach - czas na żywicę

Natura we wnętrzach - czas na żywicę

2017-02-09 12:23:00

Spośród wszystkich dostępnych materiałów pochodzenia naturalnego, wiele znalazło zastosowanie w przemyśle meblarskim i stanowi źródło inspiracji dla wielu projektantów. Najpopularniejszym jest oczywiście drewno, ale wraz ze wzrastającym zapotrzebowaniem na innowacje, coraz częściej sięgamy po niecodzienne połączenia oraz materiały. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu ze znanych od wieków, a mianowicie żywicy. Jak odkryć ją na nowo, opowiedzą nam założyciele niewielkiej manufaktury Malita Just Wood.

czytaj więcej
Projekt na indywidualne zamówienie - Malita Just Wood

Projekt na indywidualne zamówienie - Malita Just Wood

2017-01-30 13:00:00

Co raz częściej my, Klienci, właściciele naszych czterech kątów chcemy mieć coś unikatowego, coś co nie zostało wyprodukowane w setkach sztuk. Coraz częściej producenci są skłonni przystać na naszą wizję i stworzyć coś specjalnie dla nas. Jedną z takich marek, która jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienie jest Malita Just Wood.

czytaj więcej
Rozwój polskiej marki Malita Just Wood

Rozwój polskiej marki Malita Just Wood

2016-12-08 11:22:00

Końcówka roku dla marki Malita Just Wood jest bardzo pracowita. Z jednej strony spora liczba wydarzeń w których biorą udział, a z drugiej - rozbudowywanie dystrybucji w całej Polsce. Mimo, że żyjemy w czasach kiedy Internet wiedzie prym - młodzi projektanci stawiają na tradycyjne formy sprzedaży. Dlatego tak chętnie biorą udział w targach oraz budują sieć sprzedaży swoich projektów. Projekty Malita Just Wood można kupić już w pięciu miejscach.

czytaj więcej
Najważniejszy jest kontakt bezpośredni

Najważniejszy jest kontakt bezpośredni

2016-11-08 10:51:00

Przy zakupie mebla istotna jest dla nas możliwość zobaczenia go wcześniej, na żywo. Dlaczego? Jeśli mamy wydać określoną kwotę to chcemy go dotknąć, zobaczyć z jakiego materiału został zrobiony oraz… poznać jego autora. Ela Malita, właścicielka Malita Just Wood potwierdza, że na sprzedaż jej projektów największy wpływ ma kontakt bezpośredni. Dlatego w listopadzie będzie można zobaczyć ich w Krakowie na Zaprojektowani (17-20.11.2016) oraz we Wrocławiu na Konturach (26.11.2016). W grudniu natomiast pojawią się w Katowicach na Silesia Bazaar.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P