Armatura Kraków

Armatura Kraków w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Armatura Kraków w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia

O firmie Armatura Kraków

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Armatura Kraków SA, jako spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Armatura, świadczy usługi na rzecz spółek zależnych, realizując jednolitą dla wszystkich podmiotów politykę w obszarze rachunkowości, logistyki i zaopatrzenia, administracji i obsługi prawnej oraz zatrudniania

W segmencie baterii Grupa Armatura realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Wraz z zakończeniem procesu reorganizacji produkcji Grupy Armatura pod koniec 2011 roku, proces produkcji baterii sanitarnych i natrysków realizowany jest w nowoczesnym zakładzie Armatoora SA, działającym w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. W ofercie Grupy Armatura znajduje się 27 rodzin baterii z trzech klas: Premium, Middle oraz Basic - w tym baterie termostatyczne i specjalne. W grupie natrysków znajdują się deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki.

Łazienka na Dzień Babci

Łazienka na Dzień Babci

2018-01-18 11:49:17

W przypadku gdy z racji wieku sprawność dziadków się zmniejsza, z okazji ich święta warto wyjść z prezentowymi pomysłami poza szablonowe kwiatki, laurki, czekoladki i prozdrowotne mikstury. Pomagając w dostosowaniu łazienki do potrzeb osób o ograniczonej mobilności, można podarować im bezpieczeństwo i zdrowie.

czytaj więcej
5 trendów na 2018, które zmienią oblicze polskich kuchni

5 trendów na 2018, które zmienią oblicze polskich kuchni

2018-01-09 13:58:00

Jeśli płynące z Zachodu mody trafią w przyszłym roku na podatny grunt, 2018 będzie stanowił kres dominacji bieli w przestrzeniach kuchennych. Co jeszcze może przynieść wiejący zza granicy wiatr zmian?

czytaj więcej
Łazienka glamour - co to właściwie znaczy?

Łazienka glamour - co to właściwie znaczy?

2017-12-11 12:41:00

Peleryny, cekiny, pióra, brokaty i trykoty; dziwaczny makijaż, skandaliczne fryzury i monstrualne koturny - tym charakteryzowały się kreacje gwiazd reprezentujących nurt glam w muzyce. Jednak termin glamour ma dużo szersze, choć trudno uchwytne znaczenie. Co oznacza w przypadku łazienek?

czytaj więcej
Łazienka w stylu art déco w 3 krokach

Łazienka w stylu art déco w 3 krokach

2017-10-23 09:45:00

Choć minęło już niemal sto lat, charakterystyczny styl lat 20 i 30 XX wieku nieustannie oddziałuje na naszą wyobraźnię. Jego typowe elementy powracają regularnie jako motyw przewodni przyjęć i balów. Inspiracje nimi widoczne są także w wyposażeniu łazienkowym. Jak je dobrać, by stworzyć pomieszczenie w duchu art. déco?

czytaj więcej
Łazienka dla małego ucznia

Łazienka dla małego ucznia

2017-09-14 12:11:40

Dostosowanie wystroju i wyposażenia łazienki do potrzeb najmłodszych członków rodziny jest konieczne, by dzieci mogły nauczyć się samodzielnego wykonywania czynności higienicznych. Na jakie rozwiązania warto się zdecydować? Jak dopasować sprzęt, by nie trzeba było remontować pomieszczenia, gdy kilkulatek podrośnie?

czytaj więcej
Łazienka „eko” w trzech odsłonach

Łazienka „eko” w trzech odsłonach

2017-09-05 10:39:00

Od kilku lat słowo „eko” łączone jest z niemal wszystkimi rodzajami produktów - od jabłek po fotele, samochody, a nawet całe zakłady przemysłowe i fabryki. Czy istnieje coś takiego jak ekologiczna łazienka? Jak rozumieć ten termin? Jak ją wyposażyć, aby spełniała warunki ,,eko’’?

czytaj więcej
Cztery kąty singla - jak urządzić łazienkę

Cztery kąty singla - jak urządzić łazienkę

2017-02-27 11:52:00

Jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego, co piąty Polak żyje samotnie. Nie dziwi więc fakt, że producenci wyposażenia domowego uwzględniają w swojej ofercie elementy dostosowane do wnętrz singli. W przeddzień ich święta podpowiadamy, jak urządzić łazienkę, która będzie odpowiadała indywidualnym potrzebom i upodobaniom osób mieszkających w pojedynkę.

czytaj więcej
Ponadczasowe połączenia kolorystyczne w łazience

Ponadczasowe połączenia kolorystyczne w łazience

2017-01-20 11:33:00

Choć paleta najmodniejszych odcieni dla domowych wnętrz zmienia się niemal co sezon, istnieją ponadczasowe połączenia, które zachwycają niezależnie od aktualnych trendów. Podpowiadamy, jakie zestawienia kolorystyczne sprawią, że nowy wystrój łazienki będzie wyglądał modnie i elegancko przez lata.

czytaj więcej
Retro styl w nowoczesnym wydaniu

Retro styl w nowoczesnym wydaniu

2016-10-27 08:43:00

Choć współcześnie elegancję wnętrza utożsamia się przede wszystkim z minimalizmem, bogaty wzorniczo styl retro cieszy się nieprzemijającą popularnością. Jak urządzić łazienkę, by zachwycała pięknem dawnych lat, a jednocześnie - cechowała się wysokim poziomem funkcjonalności?

czytaj więcej
Jak zwiększyć ergonomię kuchennego wnętrza?

Jak zwiększyć ergonomię kuchennego wnętrza?

2016-08-19 11:01:34

Ograniczony metrażowo aneks, przestronne wnętrze połączone z salonem lub wyodrębnione pomieszczenie przeciętnej wielkości - bez względu na charakter kuchni, kwestia ergonomii stanowi priorytet decydujący o komforcie jej użytkowania. Znajomość kilku zasad aranżacji przestrzeni, pozwoli znacząco podnieść poziom jej funkcjonalności.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P