Armatura Kraków

Armatura Kraków w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Armatura Kraków w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia

O firmie Armatura Kraków

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Armatura Kraków SA, jako spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Armatura, świadczy usługi na rzecz spółek zależnych, realizując jednolitą dla wszystkich podmiotów politykę w obszarze rachunkowości, logistyki i zaopatrzenia, administracji i obsługi prawnej oraz zatrudniania

W segmencie baterii Grupa Armatura realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Wraz z zakończeniem procesu reorganizacji produkcji Grupy Armatura pod koniec 2011 roku, proces produkcji baterii sanitarnych i natrysków realizowany jest w nowoczesnym zakładzie Armatoora SA, działającym w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. W ofercie Grupy Armatura znajduje się 27 rodzin baterii z trzech klas: Premium, Middle oraz Basic - w tym baterie termostatyczne i specjalne. W grupie natrysków znajdują się deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki.

Deszczownia NIKE - relaks i regeneracja w strugach wody

Deszczownia NIKE - relaks i regeneracja w strugach wody

2017-01-23 09:45:00

Tak jak mityczna bogini patronowała sportowcom, tak jej imienniczka - deszczownia NIKE Grupy Armatura, jako wyposażenie współczesnej łazienki służące przeprowadzaniu wodnych zabiegów, pomoże wzmacniać, a także relaksować nasze ciało. Wszystko w nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym wydaniu. 

czytaj więcej
Bezpiecznie pod strugami deszczu - deszczownia LEDA Grupy Armatura

Bezpiecznie pod strugami deszczu - deszczownia LEDA Grupy Armatura

2016-12-19 13:02:22

Projektanci wyposażenia przeznaczonego do nowoczesnych łazienek umiejętnie łączą elegancką estetykę z rozwiązaniami zapewniającymi domownikom najwyższy komfort. Przykładem takiego produktu jest nowość Grupy Armatura - hołdująca minimalizmowi deszczownia LEDA z baterią termostatyczną.

czytaj więcej
Dobieramy natrysk do metrażu łazienki

Dobieramy natrysk do metrażu łazienki

2016-08-29 10:47:01

Szybkie poranne odświeżenie, relaksujące zabiegi pielęgnacyjne czy wieczorne odprężenie po ciężkim dniu - o wygodzie wykonywania każdej z tych czynności decyduje nie tylko funkcjonalność natrysku, ale i zachowanie odpowiedniej ilości wolnego miejsca. Podpowiadamy, jak dopasować wyposażenie do metrażu łazienki.

czytaj więcej
Co decyduje o trwałości wyposażenia łazienki?

Co decyduje o trwałości wyposażenia łazienki?

2016-08-19 10:56:00

Częste użytkowanie, wysoka wilgotność powietrza, stały kontakt z wodą, kosmetykami i środkami czyszczącymi - w żadnym innym pomieszczeniu w przestrzeni domowej nie panują tak wymagające warunki jak w łazience. Jak wybierać wyposażenie, by służyło w nich przez lata?

czytaj więcej
Urządzamy strefę natryskową

Urządzamy strefę natryskową

2015-05-21 09:05:00

W łazienkach, gdzie ograniczony metraż pomieszczenia wyklucza możliwość zamontowania wanny, bardzo ważne jest zaprojektowanie przestrzeni prysznicowej tak, by gwarantowała wysoki komfort użytkowania Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu uzyskamy elegancką estetykę wnętrza, wysoki poziom bezpieczeństwa, a nawet znaczną oszczędność miejsca.

czytaj więcej
Natryskowe zestawy podtynkowe - co warto wiedzieć?

Natryskowe zestawy podtynkowe - co warto wiedzieć?

2015-01-28 14:08:49

W minimalistycznych łazienkach, gdzie na pierwszy plan wysuwa się oszczędna forma wyposażenia i subtelna estetyka, eliminowanie zbędnych elementów jest częstą praktyką. Ze względu na ukryte podłączenia, do tego typu wnętrz polecane są natryskowe zestawy podtynkowe.

czytaj więcej
Dobieramy natrysk do kabiny prysznicowej

Dobieramy natrysk do kabiny prysznicowej

2014-06-30 07:28:32

Urządzając przestrzeń prysznicową, szukamy funkcjonalnego i solidnego natrysku, efektownej i wygodnej kabiny oraz wytrzymałego brodzika. Zapewnienie niezbędnego komfortu jest jednak możliwe tylko dzięki idealnemu dopasowaniu poszczególnych elementów. Jak zharmonizować je w spójną całość?

czytaj więcej
Wieczorny relaks w wannie

Wieczorny relaks w wannie

2012-09-26 12:03:00

Podczas gdy prysznic świetnie sprawdza się, kiedy zależy nam na czasie, to kąpiel w wannie jest nie tylko zabiegiem higienicznym, ale doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu. Na co zwrócić uwagę, aby uczynić ten rytuał naprawdę wyjątkowym?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P