Armatura Kraków

Armatura Kraków w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne Akcesoria kuchenne

Armatura Kraków w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia

O firmie Armatura Kraków

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Armatura Kraków SA, jako spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Armatura, świadczy usługi na rzecz spółek zależnych, realizując jednolitą dla wszystkich podmiotów politykę w obszarze rachunkowości, logistyki i zaopatrzenia, administracji i obsługi prawnej oraz zatrudniania

W segmencie baterii Grupa Armatura realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Wraz z zakończeniem procesu reorganizacji produkcji Grupy Armatura pod koniec 2011 roku, proces produkcji baterii sanitarnych i natrysków realizowany jest w nowoczesnym zakładzie Armatoora SA, działającym w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. W ofercie Grupy Armatura znajduje się 27 rodzin baterii z trzech klas: Premium, Middle oraz Basic - w tym baterie termostatyczne i specjalne. W grupie natrysków znajdują się deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki.

Montaż grzejników aluminiowych: kiedy, dlaczego, gdzie i jak?

Montaż grzejników aluminiowych: kiedy, dlaczego, gdzie i jak?

2017-11-13 13:46:45

Wraz z nadejściem jesiennego ochłodzenia uruchomiliśmy zapomniane na pół roku grzejniki, na dobre rozpoczynając sezon grzewczy. To najlepszy moment, by sprawdzić, czy instalacja działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami i - w razie potrzeby - rozważyć jej modernizację.

czytaj więcej
Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura

Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura

2016-12-21 10:10:00

Wymiana żeliwnych lub stalowych grzejników starej generacji na wydajne modele aluminiowe nie musi już wiązać się z koniecznością przeprowadzenia kosztownych prac modernizacyjnych. Nowości w ofercie Grupy Armatura umożliwią szybką i wygodną renowację systemu c.o. bez konieczności ingerowania w kształt instalacji.

czytaj więcej
Sezon grzewczy krok po kroku

Sezon grzewczy krok po kroku

2016-10-17 10:06:35

O tym, czy domowe urządzenia grzewcze będą działać bez zarzutu w chłodne, zimowe dni, w dużej mierze decyduje to, czy odpowiednio przygotujemy je do pracy na początku sezonu. Jak krok po kroku przeprowadzić samodzielną weryfikację stanu technicznego instalacji?

czytaj więcej
Domowa instalacja gazowa - jak zadbać o jej bezpieczeństwo?

Domowa instalacja gazowa - jak zadbać o jej bezpieczeństwo?

2016-04-19 10:47:52

Z uwagi na właściwości gazu stosowanego jako domowe źródło energii, instalacja rozprowadzająca to paliwo wymaga zachowania największego stopnia bezpieczeństwa zarówno podczas montażu, jak i dalszej eksploatacji. W jaki sposób możemy zadbać o jej bezawaryjność?

czytaj więcej
Przygotuj się do sezonu grzewczego

Przygotuj się do sezonu grzewczego

2015-09-16 09:14:00

Coraz niższe temperatury za oknem to wyraźny sygnał, że warto zacząć przygotowania do pory grzewczej. W przeddzień Pierwszego Dnia Jesieni podpowiadamy jak przeprowadzić obserwację funkcjonowania urządzeń, by zyskać pewność, że w czasie największych mrozów będą one działać bez zarzutu.

czytaj więcej
Ostatnia szansa na wymianę grzejników

Ostatnia szansa na wymianę grzejników

2014-10-20 09:16:00

Choć najlepszym momentem na wymianę grzejników jest okres letni, zwykle o konieczności renowacji przypomina nam dopiero jesienna aura. Przy odpowiednim zaplanowaniu prac i przemyślanym wyborze nowych urządzeń, sprawna wymiana możliwa jest także na początku sezonu grzewczego.

czytaj więcej
Koniec rur przy grzejniku

Koniec rur przy grzejniku

2014-01-20 15:05:20

W nowoczesnych wnętrzach dąży się do wyeliminowania wszelkich zbędnych elementów. Nowy grzejnik aluminiowy G500 F/D wychodzi naprzeciw potrzebom związanym z tym trendem. Dzięki nowemu sposobowi przyłączenia, doprowadzające wodę rury pozostają niewidoczne.

czytaj więcej
Jak optymalnie ogrzewać dom lub mieszkanie?

Jak optymalnie ogrzewać dom lub mieszkanie?

2013-10-30 13:18:00

Utrzymywanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu jest niezwykle ważne. Chodzi nie tylko o stan naszego zdrowia, ale też wygląd i samopoczucie.

czytaj więcej
Grupa Armatura: Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku

Grupa Armatura: Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku

2013-10-24 10:55:00

Głośna praca - szum, gwizdy, bulgotanie wody i nierównomierne oddawanie ciepła, to główne oznaki zapowietrzenia grzejników. Kiedy temperatura za oknem z dnia na dzień spada, warto zawczasu naprawić usterkę tak, aby móc cieszyć się ciepłem domowego zacisza. Jak to zrobić?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P