Pfleiderer

Pfleiderer w dziale pokój

Meble Inne

Pfleiderer w dziele kuchnia

Meble Inne

Pfleiderer w dziale informacje

Wiadomości
Najwyższa jakość, wyjątkowa estetyka

Najwyższa jakość, wyjątkowa estetyka

2018-02-16 07:49:00

Niezwykle funkcjonalne w zastosowaniu laminaty HPL, stanowią doskonały wprost materiał do wykończenia wnętrz. Szczególnie, jeśli na jednej szali stawiamy piękno oraz trwałość. Dla wymagających klientów Pfleiderer proponuje produkt Duropal SolidColor - jednobarwny, monolityczny laminat.

czytaj więcej
Laminat HPL firmy Pfleiderer - specjalista od wnętrz

Laminat HPL firmy Pfleiderer - specjalista od wnętrz

2018-02-01 07:27:00

Aranżując wnętrza poszukujemy materiałów trwałych i ponadczasowych, które przez długi czas będą cieszyły nasze oczy. Wszystkie te cechy posiadają laminaty HPL firmy Pfleiderer. Zachwycają bogatym wzornictwem oraz wyjątkową trwałością, a co więcej, można je stosować dosłownie wszędzie - zarówno we wnętrzach publicznych, jak i prywatnych.

czytaj więcej
Kuchnia na miarę potrzeb

Kuchnia na miarę potrzeb

2018-01-15 13:50:00

Ilość i różnorodność materiałów wykończeniowych do kuchni może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście aranżując kuchnię nie musimy już wybierać pomiędzy estetyką a trwałością użytych materiałów. Blaty, ścianki przyblatowe oraz płyty laminowane Pfleiderer pozwolą stworzyć kompleksową aranżację, i to dosłownie w każdym stylu.

czytaj więcej
Czy przepłacaliśmy za meble?

Czy przepłacaliśmy za meble?

2017-12-28 13:00:00

UOKiK rozbił zmowę cenową pomiędzy firmami Kronospan Mielec, Kronospan Szczecinek, Swiss Krono, Grupą Pfleiderer i Pfleiderer Wieruszów. Według wstępnych informacji UOKiK nałożył kary w wysokości 135 mln zł - o czym pisaliśmy już na informacjebranzowe.pl. Sprawa została ujawniona dzięki zeznaniom "świadka koronnego". Czyli co? Przepłacaliśmy za meble?

czytaj więcej
Kuchnia modna i praktyczna - ścianki przyblatowe Pfleiderer

Kuchnia modna i praktyczna - ścianki przyblatowe Pfleiderer

2017-12-01 12:41:25

Aranżacja kuchni tylko z pozoru jest prostym zadaniem. Duża ilość materiałów wykończeniowych dostępnych na rynku sprawia, że często nie wiemy na co się zdecydować. Wysokie koszty aranżacji kuchni i skomplikowany montaż elementów dekoracyjnych nierzadko spędzają sen z powiek. Pfleiderer proponuje rozwiązanie proste, szybkie i w przystępnej cenie - ścianki przyblatowe, dzięki którym kuchnia będzie funkcjonalna i modna.

czytaj więcej
Domowe biuro - ukryć czy wyeksponować?

Domowe biuro - ukryć czy wyeksponować?

2017-11-27 13:35:00

Domowy kącik do pracy można zaaranżować w praktycznie każdym pomieszczeniu. Co więcej, można urządzić go tak, by stał się elementem dekoracyjnym wnętrza. Szeroki wybór blatów Pfleiderer pozwoli stworzyć domowe biuro dopasowane do wnętrza w każdym stylu - od nowoczesnego po industrialne.

czytaj więcej
Pióro wpust - czyli szybko i dokładnie

Pióro wpust - czyli szybko i dokładnie

2017-10-30 10:55:00

Płyty drewnopochodne Pfleiderer to doskonały budulec do tworzenia podłóg, ścian - zarówno tych działowych, jak i zewnętrznych, a także poszyć dachów. Zapewniają doskonałe parametry izolacyjności i wytrzymałości na działanie wilgoci czy ognia.
A do tego, gwarantują szybki i bezproblemowy montaż. Zwłaszcza gdy zdecydujemy się na opcję pióro wpust.

czytaj więcej
Blaty na lata

Blaty na lata

2017-10-24 10:40:00

Blat to ten element kuchennej zabudowy, na którym najbardziej widać upływ czasu. Trudno się temu dziwić, wszak to on jest najbardziej eksploatowanym miejscem w kuchni. To na nim każdego dnia przygotowujemy posiłki. Na nim ustawiamy zakupy, gorące garnki i dziesiątki drobiazgów. To on najczęściej ulega zabrudzeniu i zalaniu... Aby móc długo się cieszyć jego nienagannym wyglądem, należy wybrać taki produkt, który zapewni nam wytrzymałość, higieniczność i atrakcyjny wygląd. I to na długi czas.

czytaj więcej
Wszystko jasne -  Pfleiderer

Wszystko jasne - Pfleiderer

2017-10-12 14:02:00

Jasne barwy to niezawodny patent na optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Dlatego trendy we wnętrzach przychodzą i mijają, a jasne kolory są zawsze na czasie. Mają wiele odcieni, mogą zyskać fakturę, potrafią być chłodne i ciepłe. A przede wszystkim - mają charakter!

czytaj więcej
Wilgoć? Nie ma problemu!

Wilgoć? Nie ma problemu!

2017-09-13 13:16:17

Płyty drewnopochodne w łazience? Jeszcze do niedawna wykonawcy i producenci mebli uważali, że to zły pomysł. Z obawy przed brakiem odporności płyt na wilgoć, sięgali więc po inne materiały.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P