Greenworks Tools

O firmie Greenworks Tools

Greenworks Tools™.- to amerykańska firma z siedzibą w Charlotte USA, produkująca wysokiej jakości akumulatorowe 
i elektryczne narzędzia ogrodowe, elektronarzędzia, kompresory i myjki. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników i ponad 300 inżynierów na całym świecie.  Biura sprzedaży i usług działają na trzech kontynentach: Ameryka Północna, Azja i Europa.
 

5 wskazówek jak przygotować się na jesień w ogrodzie

5 wskazówek jak przygotować się na jesień w ogrodzie

2016-09-09 11:08:19

Sezon wiosenno-letni powoli dobiega końca, a nasze ogrody wymagają szczególnej uwagi przed nadchodzącymi niskimi temperaturami i wzmożonymi opadami deszczu, a wkrótce także śniegu. Co zatem należy zrobić, aby przestrzeń wokół naszego domu była gotowa na jesień i zimę?

czytaj więcej
Zadbaj o swój ogród

Zadbaj o swój ogród

2016-08-23 09:47:46

Zamiast narażać się na koszta, zatrudniając firmę mającą zadbać o wygląd naszych drzew lub próbować robić to samemu po wdrapaniu się na drabinę, możesz wybrać pilarkę do gałęzi, która nie dość, że zaoszczędzi Twój czas i pieniądze, to jeszcze zatroszczy o Twoje bezpieczeństwo.

czytaj więcej
Myjki ciśnieniowe do domowego użytku

Myjki ciśnieniowe do domowego użytku

2016-07-26 12:00:00

Każdy, kto choć raz samodzielnie mył samochód, rower, podjazd czy elewację swojego domu wie, jak pomocnym urządzeniem może być myjka ciśnieniowa. A to tylko część jej zastosowań. Zatem jeśli cenisz sobie czystość i porządek wokół, myjka będzie doskonałym zakupem.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P