Invena

Invena w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

O firmie Invena

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowała  jako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi oraz członek honorowy Business Centre Club.

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena

2018-01-02 09:42:53

W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki - zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie.

czytaj więcej
Umywalki Dokos grafit i biały mat marki Invena

Umywalki Dokos grafit i biały mat marki Invena

2017-11-27 10:30:00

Umywalki nablatowe zaliczane są do grona najbardziej eleganckich modeli ceramiki łazienkowej. Prawdziwość tej opinii bezapelacyjnie potwierdzają dwie nowe propozycje marki Invena - stylowe, minimalistyczne umywalki Dokos grafit i biały mat. Ich designerska forma i wyrazista kolorystyka zachwycają tym mocniej, że idą w parze z najwyższą starannością wykonania oraz doskonałą jakością użytych materiałów.

czytaj więcej
Bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom firmy Invena

Bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom firmy Invena

2017-09-22 12:44:00

Armatura w ciemnych, głębokich kolorach to wciąż niecodzienny widok w łazienkach. Tymczasem detale w odcieniach czerni lub szarości to prosty i niezawodny sposób na wprowadzenie do wnętrza niewymuszonej elegancji i nuty oryginalności. Nowa bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom firmy Invena udowadnia, że połączenie prostej formy z mocną, ciemną kolorystyką to aranżacyjny strzał w dziesiątkę.

czytaj więcej
Minimalistyczne formy w subtelnym wydaniu - baterie umywalkowe Nyks firmy Invena

Minimalistyczne formy w subtelnym wydaniu - baterie umywalkowe Nyks firmy Invena

2017-06-07 07:15:00

Proste, geometryczne kształty z delikatnie zaokrąglonymi kantami - to znak rozpoznawczy baterii umywalkowych Nyks, tegorocznej nowości w ofercie firmy Invena. Kubistyczne, surowe w odbiorze linie zostały tu złagodzone, dzięki czemu armatura nabrała subtelnego i uniwersalnego charakteru. Baterie występują w dwóch wysokościach, co umożliwia dopasowanie ich do różnych typów umywalek.

czytaj więcej
Para zgodna z trendami - umywalka nablatowa i wysoka bateria stojąca

Para zgodna z trendami - umywalka nablatowa i wysoka bateria stojąca

2017-01-13 10:30:00

Urządzając łazienkę, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jej stronę funkcjonalną, ale też estetyczną. Dużą popularnością cieszą się więc sprzęty wyróżniające się niebanalną, designerską formą. Aranżacje z ich wykorzystaniem nie tracą jednak na funkcjonalności i dobrze spełniają swoją podstawową sanitarno-higieniczna rolę. Właśnie z tego względu wyjątkowo pożądana jest obecnie umywalka nablatowa, która może stać się efektowną ozdobą wnętrza.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P