EGA

EGA w dziale informacje

Promocje
Powrót do natury - piękno granitu inspiracją na nową łazienkę

Powrót do natury - piękno granitu inspiracją na nową łazienkę

2016-07-13 14:15:00

Naturalne piękno granitu to synonim luksusu i elegancji. Wyjątkowe wzory i kolory spełnią wymagania osób ceniących niebanalne rozwiązania. O tym, jak za pomocą niepowtarzalnego granitu odmienić łazienkę, opowiada Aleksandra Lerska, projektantka wnętrz, specjalista ds. Obsługi Klienta Indywidualnego i Projektantów w Grupie EGA.

czytaj więcej
Idealny blat kuchenny: jak wybrać?

Idealny blat kuchenny: jak wybrać?

2016-06-01 14:24:00

Finalny efekt remontu kuchni zależy od wielu elementów: jakości projektu, wybranych technologii, staranności wykonania i użytych materiałów. Jednym z najważniejszych etapów wykończenia jest wybór blatu kuchennego. Jak wybrać odpowiedni materiał, aby powierzchnia robocza była praktyczna i piękna przez lata? Opowiada Jolanta Trytko-Warczak, specjalista ds. kamienia naturalnego, konglomeratów i spieków kwarcowych w Grupie EGA.

czytaj więcej
Kamienne inspiracje: ściany inne niż wszystkie

Kamienne inspiracje: ściany inne niż wszystkie

2016-04-22 12:36:00

Planując wnętrze, warto rozpocząć projekt od aranżacji ścian. To właśnie one będą stanowić tło i stworzą odpowiednią atmosferę. Kamień dodaje elegancji, a przy okazji staje się wyróżnikiem. Jak dobrać go do wnętrza, opowiada Jolanta Trytko-Warczak, specjalista ds. kamienia naturalnego, konglomeratów i spieków kwarcowych w Grupie EGA.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P