Jadar

Jadar w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Jadar

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Budowlana Firma Roku 2015”, „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.

Pielęgnacja kostki brukowej jesienią

Pielęgnacja kostki brukowej jesienią

2016-10-21 09:38:35

Październik to czas złotej polskiej jesieni, krótszych dni, ale też niezbędnych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. W niniejszym artykule podpowiadamy, jak w czasie jesiennych porządków zadbać  brukowane nawierzchnie, aby odpowiednio zabezpieczyć je przed mrozem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

czytaj więcej
Tarasy modułowe z betonowych elementów L-ka - zrób to sam

Tarasy modułowe z betonowych elementów L-ka - zrób to sam

2016-10-11 11:20:00

System modułowy to doskonały sposób na budowę wymarzonego tarasu zaledwie w kilka dni. Taras modułowy ma wiele praktycznych zalet, m.in. nie wymaga wylewki betonowej ani szczelin dylatacyjnych i doskonale sprawdza się na terenach o grząskim podłożu. Można go wykonać przy pomocy projektanta lub samodzielnie - poniżej znajduje się kilka eksperckich wskazówek, jak należy montować taras „na sucho” z betonowych elementów L-ka.

czytaj więcej
Ogród rustykalny ciągle modny

Ogród rustykalny ciągle modny

2016-09-14 09:11:00

Współcześnie dużą popularnością cieszą się ogrody w stylu nowoczesnym. Nadal jednak powstaje wiele ogrodów rustykalnych opartych na idyllicznych, wiejskich założeniach. Zwolennicy tego stylu najbardziej cenią sobie prostotę oraz naturalność przejawiające się w stosowaniu materiałów doskonale komponujących się z otoczeniem, swobodnie kształtującej się, bujnej roślinności oraz drewnianych elementów dekoracyjnych przypominających tradycyjne ogródki z naszego dzieciństwa.

czytaj więcej
Polacy na czasie z trendami ogrodowymi

Polacy na czasie z trendami ogrodowymi

2016-08-30 11:44:00

Na przestrzeni kilku ostatnich lat Polacy zmienili sposób postrzegania przydomowego ogrodu. Obecnie coraz bardziej zwracamy uwagę, aby jego wygląd odpowiadał określonemu stylowi w architekturze czy chociażby nawiązywał do modnych rozwiązań i najnowszych inspiracji ogrodniczych. Coraz więcej osób przy aranżacji swoich ogrodów korzysta również z pomocy architekta krajobrazu - 14%, co jest tylko potwierdzeniem tezy, że Polacy chcą być na bieżąco z aktualnymi trendami. Na co warto postawić przy projektowaniu ogrodu? Poniżej najmodniejsze i najchętniej stosowane rozwiązania w architekturze ogrodowej.

czytaj więcej
Pergole jako element małej architektury ogrodowej

Pergole jako element małej architektury ogrodowej

2016-06-30 12:30:00

Pergole to niezwykłe konstrukcje składające się z odpowiednio ustawionych słupów i wspartego na nich ażurowego zadaszenia, które w połączeniu z roślinnością tworzą wyjątkowy charakter przydomowego terenu. Są podporą dla pnączy, tworząc jednocześnie odosobnione miejsce, w którym można schronić się przed słońcem lub wiatrem.

czytaj więcej
Murki oporowe - jak ukształtować nierówny teren ogrodu

Murki oporowe - jak ukształtować nierówny teren ogrodu

2016-05-31 09:53:00

Murki oporowe to coraz bardziej popularny element małej architektury ogrodowej. Wykorzystywany jest głównie ze względu na swoją funkcjonalność, ale także na walory estetyczne. Stanowi doskonałe rozwiązanie na terenach o zróżnicowanym poziomie, służąc do umacniania skarp i nierówności terenu. Obsadzając murki roślinnością można uzyskać efekt niepowtarzalnej zielonej ściany.

czytaj więcej
Jadar: Murowany grill i wędzarnia w ogrodzie

Jadar: Murowany grill i wędzarnia w ogrodzie

2016-05-06 09:10:00

Maj to miesiąc, który tradycyjnie rozpoczyna sezon na grillowanie. Jeśli jednak marzysz o murowanym grillu albo wędzarni we własnym ogrodzie, to nie jest jeszcze za późno. Tym bardziej, że można wykonać je samodzielnie. Poniżej znajduje się kilka ogólnych zasad, które należy poznać przed podjęciem się tego zadania.

czytaj więcej
Jadar: Twoje wymarzone ogrodzenie - nowoczesne czy tradycyjne

Jadar: Twoje wymarzone ogrodzenie - nowoczesne czy tradycyjne

2016-04-19 09:48:00

Do architektury krajobrazu powraca styl nowoczesny, w którym stawiamy na prostotę i harmonię z naturą, ale nadal dużą popularnością cieszą się ogrodzenia o tradycyjnym charakterze. Najprostszym sposobem na podjęcie decyzji, co do wyboru ogrodzenia, jest analiza stylu domu i jego otoczenia. Planując ogrodzenie należy pamiętać, że powinno ono współgrać zarówno z charakterem ogrodu, jak i bryłą budynku, tworząc niepowtarzalną architektoniczną całość.

czytaj więcej
Jak zaprojektować nowoczesny taras?

Jak zaprojektować nowoczesny taras?

2016-04-05 09:35:56

Wiosna rozkwita w pełni, a ogrodowe porządki z pewnością mamy już za sobą. Przyszedł najwyższy czas, aby zaprojektować taras, na którym będziemy spędzać czas w coraz cieplejsze dni. Małgorzata Gral, architekt krajobrazu w firmie JADAR radzi, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego tarasu.

czytaj więcej
Przygotuj ogród na wiosnę! Krok 2: Wiosenne porządki

Przygotuj ogród na wiosnę! Krok 2: Wiosenne porządki

2016-03-22 09:17:01

Początek wiosny to najodpowiedniejszy moment, aby oczyścić ogród. Jeśli przed sezonem zimowym nie zastosowaliśmy profilaktycznych rozwiązań i nie zaimpregnowaliśmy nawierzchni ogrodowych, to z pewnością na naszych tarasach i podjazdach pojawiły się liczne zanieczyszczenia. Małgorzata Gral, architekt krajobrazu w firmie JADAR, przedstawia kolejne porady z cyklu „Przygotuj ogród na wiosnę” oraz sposoby, jak przywrócić naszemu ogrodowi dawny blask.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P