Jadar

Jadar w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Jadar

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Budowlana Firma Roku 2015”, „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.

Jadar Home: Zaprojektuj i wykonaj własny wzór z betonu architektonicznego

Jadar Home: Zaprojektuj i wykonaj własny wzór z betonu architektonicznego

2016-12-06 11:18:41

Beton architektoniczny stwarza zupełnie nowe możliwości aranżacji przestrzeni. Ciekawą propozycją jest ułożenie płyt Symfonia na wzór szachownicy lub przeplatania się kilku kolorów.

czytaj więcej
Wnętrza z betonem architektonicznym - od projektu do realizacji

Wnętrza z betonem architektonicznym - od projektu do realizacji

2016-10-13 12:24:00

Beton architektoniczny do niedawna jeszcze obecny głównie w pofabrycznych loftach i obiektach komercyjnych stał się modnym materiałem dekoracyjnym wykorzystywanym przez architektów do projektowania wnętrz apartamentów. Warto jednak pamiętać o tym, że tylko umiejętne zastosowanie betonu zapewni oczekiwany efekt, dlatego decydując się na ten materiał dobrze jest skorzystać z pomocy wykwalifikowanych architektów wnętrz, którzy zneutralizują surową, industrialną aranżację, nadając jej przytulnego charakteru.

czytaj więcej
Najnowsze trendy w wystroju wnętrz

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz

2016-06-14 10:56:00

Wcześniej ściany wykańczało się tynkiem i malowało farbą. Dziś możliwości aranżacyjnych jest o wiele więcej. Farby dekoracyjne, tapety, okładziny z kamienia, klinkieru, drewna czy betonu architektonicznego - wszystkie te materiały, oczywiście umiejętnie zastosowane, są w stanie nadać naszemu mieszkaniu czy domowi oryginalny, niepowtarzalny wygląd.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P