V33
Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach

Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach

2017-02-22 12:49:00

Remontując dom lub jego otoczenie chcemy wykańczać różne powierzchnie w tym samym kolorze. Dotychczas wiązało się z koniecznością zakupu kilku farb - do metalu, drewna czy PCV. Dziś wystarczy sięgnąć po uniwersalną farbę Direct Protect firmy V33, która nie tylko doskonale sprawdzi się na każdej z tych powierzchni, ale również zagwarantuje ich jednolitą kolorystykę.

czytaj więcej
Wosk barwiący Black Bison od Libéron

Wosk barwiący Black Bison od Libéron

2017-01-19 13:02:35

W naszych domach często można spotkać meble z litego drewna. Od dość popularnych szaf, komód czy łóżek sosnowych, do tych stworzonych z bardziej szlachetnych gatunków, takich jak dąb czy orzech. Każdy sprzęt domowy z naturalnego materiału wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie tylko aby dłużej nam służył, ale także w celu wydobycia niezwykłych walorów estetycznych prawdziwego drewna.

czytaj więcej
Jesienne olejowanie tarasów

Jesienne olejowanie tarasów

2016-10-19 10:23:57

Drewniane tarasy, aby zachowały swoje piękno, powinny być olejowana dwa razy do roku. Początek jesieni to dobry czas na zabezpieczenie tarasu przed zimą. V33 Polska do tego celu proponuje Olej do Tarasów, który chroni, ożywia i upiększa drewno, ale szczególnie nadaje się do wymagającego klimatu nadmorskiego.

czytaj więcej
Lazura Ochronna Długotrwała - Efekt Drewna

Lazura Ochronna Długotrwała - Efekt Drewna

2016-08-10 12:42:42

V33 Polska wprowadza na rynek innowacyjny produkt do ochrony drewna. Lazura Ochronna Długotrwała - Efekt Drewna łączy zalety oleju i lakieru. Dodatkowo nowy preparat daje bardzo modny obecnie efekt dekoracyjny gdyż zachowuje naturalną fakturę drewna. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku produktów, które mają aspekt satynowy lub połysk, nowy produkt V33 nadaje malowanej powierzchni matową strukturę.

czytaj więcej
Direct Protect od V33  - jedna farba do różnych powierzchni

Direct Protect od V33 - jedna farba do różnych powierzchni

2016-06-10 09:19:00

Wyjątkowo uniwersalna - tak najprościej można określić nową farbę, którą wprowadza na rynek firma V33. Direct Protect doskonale sprawdzi się do malowania powierzchni z drewna, metalu i PCV. Nadaje się do stosowania w domu oraz na zewnątrz. I co najważniejsze - można ją stosować na wszystkie powierzchnie bez podkładu! 

czytaj więcej
V33 - Nowe farby renowacyjne do podłogi: drewno i panele

V33 - Nowe farby renowacyjne do podłogi: drewno i panele

2016-05-09 13:39:00

Renowacja podłogi jest bardzo uciążliwa dla domowników. Cyklinowanie parkietu lub zerwanie starego i położenie nowych desek wiąże się nieodzownie z kurzem, bałaganem, a przede wszystkim ze sporymi kosztami. Jednak po latach każda drewniana podłoga i panele wymagają renowacji. Widać na niej ślady użytkowania, albo jej wygląd nie pasuje już do nowej aranżacji mieszkania. 

czytaj więcej
Colorissim od V33  - farba z głębokim efektem satynowym

Colorissim od V33 - farba z głębokim efektem satynowym

2016-02-18 11:01:00

Na ostateczny efekt jaki uzyskamy malując wnętrza niebagatelny wpływ ma jego oświetlenie. W polskich warunkach klimatycznych, gdzie przez dużą część roku wcześnie zapada zmrok i stosunkowo mało jest dni słonecznych warto pomyśleć o farbach satynowych. Wykończenie „w satynie” pozwala nie tylko rozjaśnić wnętrza, dzięki współczesnym technologiom produkcji farb są one bardziej wydajne, lepiej kryją i nadają się do różnych powierzchni, nie tylko do ścian. 
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P