Hotpoint

Hotpoint w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd Systemy kuchenne

Hotpoint w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Hotpoint w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Promocje Nagrody

O firmie Hotpoint

Hotpoint to marka, która tworzy ergonomiczne, intuicyjne i bezpieczne sprzęty gospodarstwa domowego. Charakteryzuje je nowoczesny design, funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Produkty wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, łatwością obsługi oraz najwyższą jakością.

Funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu - nowa odsłona linii pralek marki Hotpoint

Funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu - nowa odsłona linii pralek marki Hotpoint

2017-04-10 12:14:00

Pralka to jeden ze sprzętów AGD, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Jest niezastąpiona, gdy szybko trzeba poradzić sobie z plamą po winie czy czekoladzie lub ze stertą brudnych ubrań po powrocie z urlopu. Nowoczesne pralki nie tylko dbają o bezpieczeństwo i czystość naszych tkanin, ale są też energooszczędne, stylowe i intuicyjne w użyciu. Udowadnia to najnowsza odsłona linii pralek marki Hotpoint o najwyższej klasie energetycznej A+++ -40%. Pralka posiada m.in. specjalny system recyrkulacji wody (Eco Rain) oraz umożliwia pranie kolorowych i białych ubrań razem.

czytaj więcej
Wygrana w wielkim stylu: urządzenia do zabudowy marki Hotpoint zdobywają cztery nagrody iF Design Award

Wygrana w wielkim stylu: urządzenia do zabudowy marki Hotpoint zdobywają cztery nagrody iF Design Award

2017-02-15 11:44:00

Cztery urządzenia do zabudowy z serii Hotpoint CLASS 9 zostały uhonorowane nagrodami o międzynarodowej renomie iF DESIGN AWARDS. Seria urządzeń do zabudowy Hotpoint, obejmująca płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, piekarnik parowy oraz ekspres do kawy, otrzymała prestiżową nagrodę iF - wyraz doskonałego połączenia oryginalnego wzornictwa, innowacyjnych rozwiązań i wysokiej wydajności tych urządzeń

czytaj więcej
Hotpoint: Wieczorny "crisp & grill"

Hotpoint: Wieczorny "crisp & grill"

2016-10-25 12:28:00

Nadchodząca jesień motywuje do wieczornego relaksu w domu, a tym samym nadrobienia filmowych czy serialowych zaległości. Domowy seans to również domowe przekąski. Jaki sprzęt AGD nie pozwoli rozproszyć się ich przygotowaniem, zapewni najlepszą jakość smakołyków i zaoszczędzi czas na jeden odcinek ulubionej serii więcej?

czytaj więcej
Trwa promocja konsumencka marki Hotpoint,  czyli wyjątkowa szansa na podwójne usuwanie plam

Trwa promocja konsumencka marki Hotpoint, czyli wyjątkowa szansa na podwójne usuwanie plam

2016-04-27 11:00:00

Najnowszą linię pralek marki Hotpoint wyróżnia nowoczesny design i innowacyjne technologie - to one usuwają ponad 100 plam już w 20°C i pozwalają na pranie razem rzeczy białych i kolorowych bez obawy zafarbowania. Teraz jest jeszcze jeden powód, żeby pomyśleć o sprzęcie tej marki ułatwiającym codzienne obowiązki. Każdy kto do 31 maja zdecyduje się na zakup pralki z najnowszej linii, otrzyma w prezencie unikatowy prezent - mop parowy marki Hotpoint! 

czytaj więcej
Mike & Mary - rodzinką marki Hotpoint!

Mike & Mary - rodzinką marki Hotpoint!

2016-04-26 10:31:00

Marka Hotpoint, producent sprzętu AGD, objęła swoim patronatem blog Mike & Mary i tym samym rodzina Góreckich stała się ambasadorami urządzeń marki. Przez najbliższe miesiące będą korzystać ze sprzętów Hotpoint - gotując i inspirując internautów do aktywnego spędzania czasu w kuchni.

czytaj więcej
Hotpoint zaprezentuje  nową linię urządzeń do zabudowy podczas targów EuroCucina

Hotpoint zaprezentuje nową linię urządzeń do zabudowy podczas targów EuroCucina

2016-04-12 12:18:00

Hotpoint jest marką cieszącą się dużym zaufaniem, wychodzącą naprzeciw klientom i rozumiejącą ich indywidualne potrzeby. Nieustanne wprowadzane innowacje podyktowane są właśnie wymaganiami konsumentów. Każdy szczegół dopracowany jest tak, by jak najlepiej wpasować się w ich styl życia, umożliwić pełną kontrolę nad szeregiem dostępnych funkcji oraz ułatwić utrzymanie sprzętów w czystości.

czytaj więcej
Przyjazne rozwiązania dla dzieci w kuchni  Na które z nich zwracamy szczególną uwagę?

Przyjazne rozwiązania dla dzieci w kuchni Na które z nich zwracamy szczególną uwagę?

2016-03-30 10:07:00

Sprzęt AGD, który wybieramy do naszej kuchni musi być stylowy i funkcjonalny, ale przede wszystkim powinien być bezpieczny. Zwłaszcza, jeśli podczas wykonywania różnych czynności w tym pomieszczeniu towarzyszą nam dzieci. Czy tak uważają także Polacy? W swoim najnowszym badaniu  postanowiła to sprawdzić marka Hotpoint, producent sprzętów AGD.

czytaj więcej
Hotpoint: Nie bój się o kolory swoich ubrań

Hotpoint: Nie bój się o kolory swoich ubrań

2016-02-11 10:37:00

Hotpoint, producent nowoczesnych i funkcjonalnych sprzętów gospodarstwa domowego, proponuje rozwiązanie idealne - najnowsza linia pralek wyposażona została w specjalne funkcje, dzięki którym eliminuje problem segregacji ubrań i umożliwia pranie wszystkich kolorów razem, a przy tym jest bezpieczna dla delikatnych tkanin.

czytaj więcej
Dodatki do naszej kuchni - zlewozmywak i bateria pasująca do sprzętu AGD

Dodatki do naszej kuchni - zlewozmywak i bateria pasująca do sprzętu AGD

2016-02-04 13:35:00

Kuchnia to nie tylko meble. To także dodatki. A jak wiadomo - diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli zdecydowaliśmy się na urządzenie tego pomieszczenia w konkretnej stylistyce np. nowoczesnej, żeby osiągnąć pożądany efekt warto też pomyśleć o odpowiednich dodatkach, takich jak: bateria kuchenna czy zlewozmywak. Tylko wtedy nasza kuchnia będzie spójna, a sprzęty w pełni oddadzą jej charakter.

czytaj więcej
Noworoczne porządki - co może je ułatwić

Noworoczne porządki - co może je ułatwić

2016-01-04 13:52:00

Święta, Sylwester, Nowy Rok już za nami. Zawsze, gdy kończy się okres świąteczno-sylwestrowy, żałujemy, że tak szybko minął, bo przecież tyle się do niego przygotowywaliśmy. Godziny spędzone na gotowaniu i pieczeniu, a także generalnych porządkach nie mają już znaczenia, bo teraz czeka nas… noworoczne sprzątanie. Oto kilka cennych wskazówek w jaki sposób sprawnie można uporać się ze świąteczno-sylwestrowym bałaganem. 

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P