PIU Design

PIU Design w dziale sypialnia

Szafy
Drzwi PIU Design. Czas na aluminium

Drzwi PIU Design. Czas na aluminium

2016-09-14 09:15:00

Drzwi to niezwykle ważny element architektury i aranżacji wnętrza, który znacząco wpływa na nasze pierwsze wrażenie na temat apartamentu lub domu. Dzięki rozwojowi technologii nastąpiły w tej dziedzinie rewolucyjne zmiany. Nowością są drzwi bazujące na aluminiowej konstrukcji nie tylko ościeżnicy, ale i skrzydła drzwiowego. Aluminium daje architektom szerokie możliwości kreowania przestrzeni, a przy tym doskonale wpisuje się w modę na duże przeszklenia i wysokie drzwi.

czytaj więcej
Kamienne drzwi

Kamienne drzwi

2016-06-29 11:25:00

Kamień naturalny jest jednym z najefektowniejszych materiałów stosowanych w aranżacji wnętrz. Wnosi do wnętrza elegancję i jest synonimem luksusu. Zazwyczaj zdobi posadzki, parapety czy blaty stołów. Pięknie prezentowałby się również, jako wykończenie drzwi, ale na przeszkodzie stoi jego waga. Metr kwadratowy płyty z kamienia naturalnego to od 50 do 90 kg, co w praktyce oznacza, że efektowne drzwi wysokie ważyłyby ok. 200 kg. Czy to oznacza, że musimy pożegnać się z myślą o drzwiach wykończonych szlachetnym marmurem Statuario lub Calacatta?

czytaj więcej
ABS w architekturze wnętrz. Aluminium, beton, skóra

ABS w architekturze wnętrz. Aluminium, beton, skóra

2016-06-01 14:22:00

Jaki jest wspólny mianownik aluminium, betonu i skóry we wnętrzu? To bardzo dekoracyjne, ale zarazem nieoczywiste materiały wykończeniowe. Mają wiele twarzy, a końcowy efekt wizualny zależy od kontekstu i pomysłu na ich wykorzystanie. W przeciwieństwie do wielu innych materiałów są ponadczasowe, niezależne od sezonowych trendów. Tworzą we wnętrzu bezpretensjonalny klimat, bardzo dobrze czują się w towarzystwie stali, szkła czy drewna. Ich potencjał dekoracyjny postanowiła wykorzystać marka PIU Design, która we współpracy z holenderską manufakturą Alphenberg i producentem płyt betonowych BoMabeton stworzyła autorską kolekcję drzwi wykończonych odpowiednio naturalną skórą i ręcznie produkowanymi okładzinami z betonu.

czytaj więcej
Funkcjonalny „Duch”

Funkcjonalny „Duch”

2016-03-31 09:09:00

Powodów, dla których decydujemy się na zastosowanie we wnętrzu drzwi przesuwnych, jest co najmniej kilka. Najczęściej mamy na uwadze małą ilość miejsca w pomieszczeniu. Tradycyjnie drzwi przy otwieraniu zachodzą na pokój. W przeciwieństwie do nich system drzwi przesuwnych umiejscowiony jest w/na ścianie i nie potrzebuje praktycznie w ogóle przestrzeni. Możemy zastosować go nawet w bardzo małych pokojach, w których zależy nam na optymalnym wykorzystaniu powierzchni. Poza argumentami natury funkcjonalnej nie można zapominać również o estetyce.

czytaj więcej
PIU Design: PIU Wood Line - nowoczesne drzwi ukryte w rozsądnej cenie

PIU Design: PIU Wood Line - nowoczesne drzwi ukryte w rozsądnej cenie

2016-02-17 10:25:00

Producent drzwi PIU Design pokazuje, że dobre wzornictwo jest w cenie… rozsądnej cenie. Przykładem jest kolekcja nowoczesnych drzwi ukrytych PIU Wood Line o wysokości do 240 centymetrów.  Z pewnością mogą  być one dizajnerskim  elementem  architektury wnętrza, który odmieni oblicze nawet zwyczajnego mieszkania w bloku.

czytaj więcej
PIU Design: Nowoczesne ukryte drzwi na wyciągnięcie ręki

PIU Design: Nowoczesne ukryte drzwi na wyciągnięcie ręki

2015-11-17 13:45:00

Nowe drzwi od PIU Design z kolekcji PIU Acryl Line łączą w sobie nowoczesny wygląd drzwi ukrytych zlicowanych ze ścianą, prawdziwie włoską stylistykę oraz funkcjonalny materiał wykończeniowy jakim jest akryl. Marka PIU Design zadbała również o ich atrakcyjną cenę.

czytaj więcej
PIU Design: Otwórz się na wysokie drzwi, czyli o trendach i roli drzwi we wnętrzu

PIU Design: Otwórz się na wysokie drzwi, czyli o trendach i roli drzwi we wnętrzu

2015-09-15 12:41:00

Drzwi jako produkt przechodzą ogromną rewolucję w polskich domach i niebawem ich design będzie równie ważny, co wzornictwo mebli, oświetlenia i dekoracji.

czytaj więcej
Designerskie drzwi PIU Design

Designerskie drzwi PIU Design

2015-09-03 14:14:00

PIU Aluminium Line, nowoczesne drzwi w portfolio PIU Design wykończone Corianem, to doskonała kompozycja trzech elementów: innowacyjnej technologii Aluminium Design, plastycznego tworzywa oraz efektownej kreacji artystycznej z motywem przewodnim hexagonu, za którą odpowiedzialna była projektantka Dominika Rostocka.

czytaj więcej
PIU Design: Designerskie drzwi -do sufitu, ukryte

PIU Design: Designerskie drzwi -do sufitu, ukryte

2015-07-13 10:22:00

Sky is the limit, to popularne hasło idealnie oddaje ducha PIU Design, renomowanego producenta drzwi. Nie chodzi wyłącznie o najwyższe na rynku skrzydła drzwiowe, ale również o praktycznie nieograniczone możliwości ich dekoracyjnego wykończenia. Kluczem do sukcesu jest jednak autorska technologia produkcji - Aluminium Design, nad którą marka pracowała latami.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P