Aluprof

Aluprof w dziale informacje

Wiadomości
Drzwi MB-104 Passive z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt

Drzwi MB-104 Passive z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt

2017-11-21 12:20:00

System okienno-drzwiowy MB-104 Passive firmy ALUPROF otrzymał drugi  certyfikat Certified Passive House Component. Tym samym prestiżowy Passive House Institute w Darmstadt (PHI) potwierdził, że zarówno okna, jak i drzwi wykonane w systemie MB-104 mogą być stosowane w budownictwie pasywnym (do tej pory certyfikat obejmował ramy okienne).

czytaj więcej
Nowe panele drzwiowe ALUPROF

Nowe panele drzwiowe ALUPROF

2017-04-10 14:38:00

Firma ALUPROF poszerzyła swoje portfolio produktowe o kolejne 27 nowych wzorów paneli do aluminiowych drzwi wejściowych. Wszystkie są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL, a także w 20 odcieniach drewnopodobnych. 

czytaj więcej
Aluminiowa bariera dla włamywacza

Aluminiowa bariera dla włamywacza

2017-03-29 14:58:00

Statystyki policyjne mówią o tym, że włamywacze najczęściej dostają się do budynków przez okna i drzwi balkonowe. Ale nie wybijają szyb. Do zadania podchodzą w ciszy, sprawnie wyważając skrzydło okienne. Aby zapobiec takiej sytuacji, warto skorzystać z rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo budynku.

czytaj więcej
Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm

Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm

2016-06-08 07:29:00

Aluprof S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowe elementy konstrukcyjne dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm. Jedną z wprowadzanych nowości jest zaokrąglony profil boczny skrzynki (PSBO) oraz nakładki maskujące na pokrywy boczne (NPB i NOPB). Połącznie tych dwóch elementów stanowi estetyczne rozwiązanie w przypadku braku możliwości zabudowy pomieszczenia od wewnątrz. 

czytaj więcej
Salon bliżej natury: nowe drzwi narożne podnoszono-przesuwne od ALUPROF

Salon bliżej natury: nowe drzwi narożne podnoszono-przesuwne od ALUPROF

2016-06-06 12:24:01

Biesiadowanie z bliskimi w salonie z panoramicznym widokiem na okolicę, to marzenie niejednego inwestora realizującego projekt własnego domu. Narożnikowe drzwi podnoszono-przesuwne ALUPROF MB-77HS są świetną propozycją dla wszystkich, którzy szukają drzwi, które zacierają granicę między wnętrzem bryły, a tym, co ją otacza.

czytaj więcej
Najtańsze drzwi przeciwpożarowe od ALUPROF

Najtańsze drzwi przeciwpożarowe od ALUPROF

2016-05-10 09:33:26

Drzwi przeciwpożarowe oparte o profil aluminiowy z przekładką termiczną systemu MB-60E EI posiadają głębokość konstrukcyjną kształtowników sięgającą 60 mm. System umożliwia wykonanie drzwi o maksymalnej szerokości do 1,4 m i wysokości do 2,475 m. Szerokość drzwi dwuskrzydłowych może natomiast osiągnąć wartość maksymalną na poziomie 2,58 m. - Nasze rozwiązanie jest kompatybilne z innymi systemami z serii MB. Co więcej, jego możliwości konstrukcyjne w połączeniu z atrakcyjną ceną  stanowią bardzo interesującą  propozycję w kategorii produktów zapewniających ochronę przeciwpożarową - wyjaśnia Bożena Ryszka, Marketing Manager firmy ALUPROF.

czytaj więcej
W harmonii z otoczeniem: nowy system ALUPROF MB-86 FOLD LINE

W harmonii z otoczeniem: nowy system ALUPROF MB-86 FOLD LINE

2016-03-10 07:35:17

W piękne słoneczne dni niemal każdy marzy, by także we wnętrzu dało się poczuć trochę wiosny. Wydaje się to niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Najnowszy system okienno-drzwiowy ALUPROF MB-86 FOLD LINE pozwala niemal dosłownie usunąć barierę, jaka dzieli nasze pomieszczenie od świata zewnętrznego.

czytaj więcej
Moskitiery Aluprof - skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiery Aluprof - skuteczna ochrona przed owadami

2015-05-07 15:32:00

Do naszego kraju w końcu nadeszła upragniona wiosna, a wraz z nią powrócił dylemat: jak skutecznie ochronić wnętrze swojego domu przed natrętnymi owadami? Na rynku dostępnych jest wiele produktów zwalczających owady jak świece zapachowe, specjalne rośliny odstraszające insekty czy środki chemiczne często powodujące różnego rodzaju reakcje alergiczne. Jednak najskuteczniejszym i najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem są moskitiery montowane w oknach i drzwiach balkonowych. Co istotne, produkty te stanowią również skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz, przy równoczesnym zapewnieniu dostępu do światła dziennego i dopływu świeżego powietrza. Odpowiednia wentylacja pomieszczeń bowiem jest niezwykle istotna, gdyż pozwala na pozbycie się nadmiaru wilgoci, a tym samym gwarantuje zachowanie zdrowego mikroklimatu. Wbrew obawom potencjalnych użytkowników, moskitiery są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. W praktyce wystarczy delikatne przetarcie siatki za pomocą lekko zwilżonej szmatki czy gąbki. Aby jednak w pełni cieszyć się funkcjonalnością moskitiery należy wybrać dobrej jakości produkt, który będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom przez wiele lat użytkowania.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P