Wurth

Wurth w dziale pokój

Inne Meble

Wurth w dziale sypialnia

Inne

Wurth w dziele kuchnia

Inne Meble

Wurth w dziele łazienka

Inne meble Inne

Wurth w dziale informacje

Promocje Wiadomości
Shabby Chick powraca i podbija serca kobiet -w tym stylu liczy się detal

Shabby Chick powraca i podbija serca kobiet -w tym stylu liczy się detal

2017-02-07 11:11:00

Biel, pastelowy róż, postarzane meble, prześwitujące warstwy farb i dużo dodatków, ozdób, akcesoriów… Im oryginalniejszy pomysł na podkreślenie romantycznego wystroju wnętrza w stylu shabby chick, tym lepiej.

czytaj więcej
Gamet: Dom przyjazny alergikowi  - każdy detal jest ważny

Gamet: Dom przyjazny alergikowi - każdy detal jest ważny

2016-12-09 13:54:00

Alergicy są nieustannie narażeni na czynniki uczulające. W domu, pracy czy też na wakacjach, muszą zachowywać ostrożność, również stosując restrykcyjne diety. Tym bardziej ważne jest dla nich, by dom był azylem, w którym można zapomnieć o swoich dolegliwościach. Jak urządzić mieszkanie, by ustrzec się przed czynnikami wywołującymi uczulenie?

czytaj więcej
Würth Polska: Zawiasy Tiomos 110 Click-on

Würth Polska: Zawiasy Tiomos 110 Click-on

2016-11-24 12:28:21

Tiomos to bardzo duża rodzina zawiasów meblowych. Zawiasy te zostały zaprojektowane z myślą o rosnących wymaganiach w meblarstwie odnośnie:

czytaj więcej
GTV: Szuflada w pełni doskonała nowy system stabilizacji ruchu szuflad wyposażonych w prowadnice PUSH TO OPEN

GTV: Szuflada w pełni doskonała nowy system stabilizacji ruchu szuflad wyposażonych w prowadnice PUSH TO OPEN

2016-04-28 12:31:00

Wszędzie tam, gdzie szuflady stoją na straży domowego porządku, niezbędne jest ich bezawaryjne, ciche i płynne użytkowanie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów decydującym o finalnym doborze produktów oraz oczekiwaniom stolarzy, GTV wprowadza do oferty systemy stabilizacji ruchu, dzięki którym domowe szuflady zyskują nowy wymiar funkcjonalności i wygody korzystania.

czytaj więcej
Zawias Tiomos M0, Würth Polska

Zawias Tiomos M0, Würth Polska

2016-04-20 08:34:15

Mebel musi przede wszystkim spełniać swoją rolę funkcjonalną, jednak ostateczny odbiór estetyczny związany jest z wykończeniem jego powierzchni, a w szczególności wykonaniem frontu - bowiem to front meblowy decyduje o charakterze mebla. Wielokrotnie mamy do czynienia z meblami, które są zabudowane (meble kuchenne), czy wbudowane we wnęki (szafy wnękowe), a front jest ich jedynym widocznym elementem. Z tych powodów projektanci prześcigają się w wymyśleniu rozwiązań frontów coraz bardziej nietypowych, odróżniających dany mebel od innych. Wyraźnym trendem ostatnich lat jest stosowanie coraz cieńszych frontów. Fronty z cienkich płyt MDF (10 czy 12mm), profili aluminiowych, laminatów HPL wymagają stosowania odpowiednich okuć.

czytaj więcej
Uchwyty do montażu szuflad cokołowych - nowość Würth Polska

Uchwyty do montażu szuflad cokołowych - nowość Würth Polska

2015-12-04 12:58:00

W ostatnim czasie można zaobserwować trend do projektowania kuchni z podwyższonym blatem roboczym. Jest to rozwiązanie dosyć wygodne i polecane szczególnie dla osób o wyższym wzroście. Zazwyczaj w projekcie takie podwyższenie blatu roboczego odbywa się przez zamontowanie standardowego korpusu szafki na wyższych nóżkach. Wówczas zamiast najczęściej spotykanej wysokości cokołu -100mm uzyskujemy cokół wysokości 150mm czy nawet 200mm. Wysoki cokół ładnie wygląda i może mieć swoje zalety estetyczne, ale z praktycznego punktu widzenia oznacza on utratę przestrzeni użytkowej.

czytaj więcej
Würth Polska prezentuje -  zawiasy TIOMOS

Würth Polska prezentuje - zawiasy TIOMOS

2015-08-21 13:14:00

TIOMOS - pod tą nazwą kryje się cała rodzina nowoczesnych zawiasów meblowych firmy Würth, marki GRASS.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P