Agpol

Agpol w dziale pokój

Meble wypoczynkowe SOFY
Eliza - narożnik z 2 rzędami poduch

Eliza - narożnik z 2 rzędami poduch

2015-06-24 16:42:56

Na rynku pojawił się narożnik, który posiada 2 rzędy poduch oparciowych. Powinien odpowiadać ludziom młodym, gdyż wpisuje się w stylistykę minimalizmu. Osiągnięto ją dzięki zastosowaniu tkaniny o strukturze drobnej plecionki, a także kontrastowych lamówek, które podkreślają kształt mebla.

czytaj więcej
Sofy w stylu lat 60-tych

Sofy w stylu lat 60-tych

2015-05-18 13:26:00

Na polskim rynku dostępne są sofy, które nawiązują do stylistyki z lat 60-tych, gdyż odznaczają się lekką linią, miękkością, drewnianymi nogami, a także intensywną i jednolitą barwą. Z tego względu będą kontrastować w salonie, w którym ściany pomalowane są na szaro lub grafitowo. W maju 2015 r. Agpol rozpoczął produkcję kolekcji Yoko, w skład której wchodzi kanapa 2- i 3- osobowa, fotel, a także pufa. Zestaw ten to propozycja w stylu lat 60-tych XX wieku, gdyż meble wchodzące w jego skład, wyróżniają się oprócz lekkiej linii, także miękkością. Została ona osiągnięta dzięki zastosowaniu w siedziskach sprężyny falistej i specjalnych pianek siedziskowych. Oprócz tego sofy posiadają wysokie, drewniane nogi w kolorze naturalnego buku, co również jest charakterystyczne dla tego okresu.

czytaj więcej
Narożnik z eko skóry vintage

Narożnik z eko skóry vintage

2015-04-17 09:29:00

Narożnik, który posiada tapicerkę z eko skóry kosztuje mniej, jest ekologiczny, łatwiej go wyczyścić, może posiadać wiele kolorów, a dzięki przeszyciom nie można również odmówić mu szyku. Jeśli będzie ona w stylistyce vintage, mebel nią obity stworzy ciekawą kompozycję w salonie, w którym będą elementy industrialne. 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P