Miretto

Miretto w dziale pokój

Meble Inne

Miretto w dziale informacje

Wiadomości
Meble dziecięce Miretto: Witaj szkoło

Meble dziecięce Miretto: Witaj szkoło

2015-08-27 11:09:00

Pierwszy dzwonek w szkole podstawowej oznacza nowy etap w życiu naszego dziecka. Pojawiają się nowe obowiązki, zwyczaje, koledzy i koleżanki. Ta rewolucja powinna znaleźć odzwierciedlenie również w zmienionej aranżacji pokoju pierwszoklasisty. W przeobrażeniu pokoju małego dziecka w pokój ucznia pomogą meble polskiej marki Miretto.

czytaj więcej
Meble młodzieżowe „Metropoli” - miasto moje, a w nim...

Meble młodzieżowe „Metropoli” - miasto moje, a w nim...

2015-07-28 11:33:00

Fronty mebli młodzieżowych z kolekcji Metropoli zdobią artystyczne panoramy wielu polskich i zagranicznych miast, w tym Warszawy, Gdańska czy Paryża. Nowoczesny design mebli z pewnością przypadnie do gustu nastolatkom, a rodziców ucieszy wysoka jakość wykonania kolekcji.

czytaj więcej
Rada puchaczy w pokoju malucha

Rada puchaczy w pokoju malucha

2015-06-25 13:56:00

Spośród licznych wzorów graficznych, jakie ma w ofercie marka mebli dziecięcych Miretto, motyw sówek „Gufi” cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Kolorowe postacie współgrają z białymi, prostymi frontami kolekcji.

czytaj więcej
Vademecum mebli dziecięcych

Vademecum mebli dziecięcych

2015-05-13 11:36:44

Idealne meble dziecięce powinny łączyć w sobie 3 elementy - dobry design, trwałość i bezpieczeństwo dla maluchów podczas użytkowania. O ile wygląd mebli jest kwestią gustu i preferencji rodziców i dzieci, o tyle ich trwałość i bezpieczeństwo można obiektywnie zweryfikować jeszcze przed zakupem biurka, szafy czy łóżka do pokoju dziecięcego. Nie powinniśmy tych kwestii bagatelizować, bo w przeciwnym razie zaraz staniemy w obliczu ponownego kupna mebli bądź co gorsza odbije się to na zdrowiu naszej pociechy. Dwa z pozoru bardzo podobne meble potrafią diametralnie różnić się pod względem jakości zastosowanych materiałów, a w konsekwencji dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie maluchów.

czytaj więcej
Kolekcja Pensione. Prowansalskie meble z prawdziwego drewna

Kolekcja Pensione. Prowansalskie meble z prawdziwego drewna

2015-04-27 11:37:00

Nie wszystko złoto co się świeci. To popularne powiedzenie bardzo często towarzyszy nam podczas urządzania domu lub mieszkania. Uwaga ta dotyczy praktycznie wszystkich potrzebnych produktów wnętrzarskich od oświetlenia przez tekstylia, aż po podłogi. Nie inaczej jest w przypadku mebli. Bardzo często okazuje się, że piękna na pierwszy rzut oka szafa czy biurko, okazują się być mało starannie wykonane, a na dodatek produkowane są ze słabych materiałów. Dlatego po pierwszych zachwytach nad wizualną formą mebla warto wnikliwie przyjrzeć się jego jakości i potencjalnej trwałości. Rada ta dodatkowo przybiera na znaczeniu, gdy mówimy o aranżacji pokoju dziecięcego. Przedszkolaki i uczniowie są najlepszymi testerami jakości mebli. Z pewnością znajdą wszelkie słabe punkty domowych sprzętów i poddadzą ich odporność na uszkodzenia najwyższej próbie. Wysokie wymagania dotyczące sposobu wykonania mebli dziecięcych nie oznaczają, że rodzice muszą iść na kompromis i wybierać pomiędzy jakością, a designem. Na rynku jest coraz więcej marek meblowych, które potrafią umiejętnie łączyć te dwa kluczowe elementy.

czytaj więcej
Miretto, czyli dzieci lubią dobry design

Miretto, czyli dzieci lubią dobry design

2015-03-24 13:48:00

Miretto to połączenie jakości oraz niepowtarzalnego wzornictwa, czyli cech których brakuje na rynku mebli dziecięcych w Polsce. Urządzasz pokój dla malucha, Twoja pociecha wyrosła już z dziecięcego łóżeczka? Odwiedź jeden z 7 salonów firmowych Miretto. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji dla wystroju wnętrza dziecka w różnym wieku.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P