Mistic Lighting
Mesmetric prezentuje: Nowości od Bocci  to już nie tylko szklane klosze - to rzeźby

Mesmetric prezentuje: Nowości od Bocci to już nie tylko szklane klosze - to rzeźby

2017-03-28 10:27:00

W nowatorskich projektach kanadyjskiej firmy Bocci mocno widoczne jest niestandardowe myślenie o oświetleniu. Do niedawna marka mogła być kojarzona głównie z artystycznymi kombinacjami nieregularnych kul światła. Nowości, które już za kilka dni pokaże na słynnych targach wnętrzarskich w Mediolanie, to jednak zupełnie nowa oświetleniowa historia.

czytaj więcej
Funkcjonalne oświetlenie w łazience - lampa Acrylic Led marki Candellux

Funkcjonalne oświetlenie w łazience - lampa Acrylic Led marki Candellux

2016-04-14 18:00:00

Łazienka, pod względem oświetlenia, to jedno z najbardziej wymagających pomieszczeń w domu. Szczególnie istotna jest strefa lustra, które ułatwia nam wykonywanie codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, takich jak np. makijaż czy golenie. Produktem stworzonym do rozświetlania tego obszaru jest Lampa Acrylic Led marki Candellux, która oprócz wysokich parametrów użytkowych będzie także pięknym elementem dekoracyjnym. 

czytaj więcej
Lampy MICOLED - oświetlenie nieruchomości i jej otoczenia

Lampy MICOLED - oświetlenie nieruchomości i jej otoczenia

2016-01-18 14:20:00

Prawidłowo dobrane oświetlenie wewnętrzne oraz zewnętrzne wpływa na samopoczucie czy efektywność użytkowników, ale również ciekawą prezentację obiektu. Firma LŁ wprowadziła na rynek lampy do zastosowań biurowych oraz ulicznych polskiej marki MICOLED. Energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie em-BIURO oraz em-ULICA charakteryzuje wysoka jakość wykonania i ciekawy design.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P