Falmec

Falmec w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Falmec w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Falmec - Dama najnowsze trendy

Falmec - Dama najnowsze trendy

2017-07-25 11:17:00

Dama elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap w rodzinie produktów Falmec zaprojektowany przez Emo Design. Stanowi połączenie jakości, technologii i wyrafinowanego stylu typowego dla Falmec.

czytaj więcej
Falmec - Sophie - Circle.Tech

Falmec - Sophie - Circle.Tech

2017-04-28 09:01:00

Sophie nowy elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap w rodzinie produktów Falmec zaprojektowany przez Emo Design. Sophie zachwyca nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również wydajnością i łatwością obsługi.

czytaj więcej
Falmec: Oświetlenie w służbie czystego powietrza

Falmec: Oświetlenie w służbie czystego powietrza

2017-02-27 11:19:00

Jakość powietrza w naszym domu wywiera ogromny wpływ na nasze zdrowie. Na alergie cierpi ok. 60% społeczeństwa, co jest spowodowane zanieczyszczeniem środowiska, ale także obniżeniem odporności naszych organizmów. Każdy, kto korzysta z chemicznych odświeżaczy, powinien wiedzieć, że wszystkie szkodliwe substancje osadzają się z naszych płucach.

czytaj więcej
Falmec - płyty indukcyjne - Nowość

Falmec - płyty indukcyjne - Nowość

2017-02-15 11:33:00

Falmec proponuje nową kolekcję płyt indukcyjnych, specjalnie zaprojektowanych, aby połączyć design i wykorzystać właściwości okapu. Maksymalna precyzja w zarządzaniu temperaturami, szybkość w osiągnięciu idealnego stopnia gotowania, idealne wymiary, aby sprostać wymaganiom w zakresie korzystania z przestrzeni i ruchu. Z płytami indukcyjnymi Falmec wygodnie i z łatwością można osiągnąć niezwykłe wyniki w kuchni.

czytaj więcej
Nowa marka na Polskim rynku - Vittinox - od pomysłu do realizacji

Nowa marka na Polskim rynku - Vittinox - od pomysłu do realizacji

2017-01-18 10:48:00

Vittinox to spółka działająca w sercu północno-wschodnich Włoch w rejonie meblarskim. Ideą firmy jest „swoboda twórcza”, która w praktyce pozwala nadać realny kształt idei. Efekt to maksymalnie spersonalizowany produkt, który ma unikalny wzór i jest odpowiedzią na oczekiwania klienta. Dzięki unikalnej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie konkurować nie tylko na rynku włoskim, ale również na europejskim. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii, badania, ciągła innowacja pozwala personelowi szybko redagować na potrzeby rynku, gwarantując produktom najwyższą jakość wykonania i najwyższą precyzję wykonania.

czytaj więcej
Falmec Polska - okap kuchenny Rialto

Falmec Polska - okap kuchenny Rialto

2016-11-21 12:05:00

Rialto okap, który jest absolutnym hitem nowoczesnej kuchni. Doskonałe połączenie technologii z wyszukanym stylem. Produkt w całości zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech. 

czytaj więcej
Falmec Polska - New York, Platinum

Falmec Polska - New York, Platinum

2016-11-10 11:19:39

Wykończenie wnętrza ze szkła w mieszkaniach to w tym momencie jeden z najmodniejszych trendów. Szkło pięknie wygląda w każdym wnętrzu, a dodatkowo jest odporne na zabrudzenia oraz łatwo utrzymać je w czystości. Falmec stworzył kolekcje okapów Mirabilia, która łączy ze sobą szkło, stal oraz światło. Linia okapów Mirabilia jest czymś więcej niż okapem, jest głównym elementem dekoracyjnym kuchni.

czytaj więcej
Falmec Polska - Lumiere E.ion System

Falmec Polska - Lumiere E.ion System

2016-11-02 11:26:00

Falmec  proponuje zastosowanie w okapach nowe rozwiązania, które przy wykorzystaniu technologii KONTROLOWANIA JONIZACJI BIOPOLARNEJ, pozwalaja na wytworzenie jonów, które nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przywracają optymalną równowagę jonową w pomieszczeniach, w których mieszkamy, przynosząc korzyści dla ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia.

czytaj więcej
Falmec  - okap, którego nie widać!

Falmec - okap, którego nie widać!

2016-10-27 11:58:00

Nowoczesne okapy zyskują podwójnie - swoimi możliwościami oraz możliwością ukrycia w meblach lub w suficie.

czytaj więcej
Falmec - nowości Eurocucina 2016

Falmec - nowości Eurocucina 2016

2016-07-05 11:50:25

Podczas targów Eurocucina Falemc zaprezentował nową serię okapów z rewolucyjnym systemem integracji ekstrakcji i filtrowania w jednym urządzeniu Circle.Tech. Wyjątkowa innowacja w kilku różnych kształtach. Nowe okapy charakteryzują się łatwym montażem. Zgodnie z aktualnymi trendami wzorniczymi, okapy mają kompaktowe rozmiary i najwyższą jakość wykorzystanych materiałów np. szkło ręcznie dmuchane czy stal Aisi.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P